Geram bei jaukiam vakarui reikia tiek nedaug. Užtenka pasidaryti puodelį karštos arbatos arba kakavos ir įsijungti Jūsų mėgstamą serialą.

Tam, kad serialo ar filmo peržiūra nesukeltų problemų, yra rekomenduojama naudotis tik patikimomis filmų peržiūros platformomis, kurias ir pristatysime šiame straipsnyje.

Filmai.life

Viena iš geriausių lietuviškų platformų yra Filmai.life. Ši platforma siūlo savo vartotojams žiūrėti naujausius filmus bei serialus tokius kaip „Stiklas“, „Kobra Kai“, „Merė Popins sugrįžta“. Taip pat galima žiūrėti serialą „Reverdeilas“, „Jūsų garbe“, „Plepys“, „Apie begalybę“ ir t.t.

Ne mažiau svarbus dalykas tas, kad siūloma maksimaliai patogi struktūra, jos dėka lengvai galima rasti filmus, kuriuos norite pamatyti. Yra įdiegtas kokybiškas filmų leistuvas, tad galima žiūrėti pateiktus filmus auksčiausioje kokybėje. Ši platforma leis pasimėgauti naujausiai serialais bei filmais, suteiks Jums daug pozityvių emocijų bei gerą nusiteikimą.

Netflix

Tai legali internetinė filmų platforma, kuri suteikia didžiulį filmų ir serialų pasirinkimą. Tokia platforma yra mokama, tad jeigu norite naudotis jos paslaugomis į  mėnesį reikės sumokėti 7,99 eurų už vieną ekraną.

Jeigu vieno ekrano Jums yra per mažai yra kiti pasiūlymai. Už mėnesį 2 ekranai vienu metu ir HD kokybė – 9,99 Eur už mėnesį, 4 ekranai ir ULTRA HD – 11,99 Eur už mėnesį. Įsigiję tokį paketą galėsite žiūrėti daugybę amerikietiškų, indiškų, europietiškų arba klasikinių filmų.

Taip pat pliusas yra tame, kad galima peržiūrėti originalų, specialiai Netflixui sukurtą turinį, tokį kaip „Stranger Things“, „13 Reasons Why“, „Dark“, „Love“, „I Don’t Feel at Home in This World Anymore“, Kanų kino festivalio konkursinėje programoje rodytas filmas „Okja“, „The Meyerowitz Stories“ ir daugybė kitų.

Google Play

Google Play platforma siūlo taip pat žiūrėti įvairiausius filmus. Mokėjimo principas skiriasi, kadangi mokamas ne mėnesinis mokestis, o kaina skaičiuojama už kiekvieną atskirą filmą. Ji gali svyruoti nuo 2 iki 4 eurų.

Tokia platforma dažnai siūlo galimybę peržiūrėti naujausius filmus, tokius kaip „Jurrasic Park“, „Forrest Gump“, „Hario Poterio“ iki „Dunkirk“, „Baby Driver“ ar „It“.

Amazon Prime       

Sekanti mokama platforma yra Amazon Prime. Ji taip pat reikalauja, kad būtų apmokėtas mėnesinis mokestis, kuris siekia 5,99 eurų. Norintiems išbandyti šia platforma nemokamai, galima pasinaudoti pirmo mėnesio nemokamu pasiūlymu. 

Amazon Prime turi platų nuo klasikinių  iki naujausių bei populiariausių filmų pasirinkimą, tad galite žiūrėti tokius filmus kaip „Taxi Driver“, „Moonlight“, „Manchester By The Sea“, „Nightcrawler“, „Enternal Sunshine of Spottless Mind“, „The Big Sick“, „Big Fish“.

Kalbant apie  serialus: „American Gods“, „The Man in High Castle“, „Mr. Robot“ ir daugybė kitų dalykų. Taip pat šiai platformai kaip ir Netflix kuriamas unikalus turinys toks kaip „I Love Dick“, taip pat „The Marvelous Mrs. Maisel“, „Mozart in the Jungle“ ir pan.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme skirtingas platformas, skirtas filmų bei serialų peržiūrai. Tad išanalizuokite pateiktą informaciją ir išsirinkite sau tinkamiausią filmų peržiūros platformą internete.