Geriausia, kad gartraukio filtrai būtų reguliariai švarūs, taip pat įsitikinkite, kad ventiliatorius gali atlikti savo darbą – apsaugoti namus ir šeimą. O vandens nugeležinimo filtrai – prižiūrimi ir atkaklūs.

 

Vandens nugeležinimo filtrai turi būti reguleriai prižiūrimi

 

Vandens nugeležinimo filtro valymo būdas taip pat priklauso nuo jo nešvarumo. Jei jūsų šaldytuve yra vandens dozatorius arba ledo gaminimo aparatas, jums reikia filtro, kuris pašalintų mažas daleles ar teršalus, tokius kaip švinas ir chloras, taip pat nešvarumus, sukeliančius nemalonų skonį ar kvapą. Jei šaldytuvo vandens tiekimo sistemoje yra filtras, pakeiskite ir jį.

    

Nereceptiniai vandens filtrai yra šiek tiek geresnis pasirinkimas, jei norite išvalyti vandenį iš čiaupo neperpildydami ir neištuštėdami ąsočio. Jie labai efektyviai valo vandenį ir veikia kaip dideli filtrai, mažinantys vandens taršą. Jie geriausiai tinka vandens iš čiaupo skoniui ir kvapui sustiprinti tose vietose, kur vanduo jau gana saugus ir švarus. Viso namo vandens filtravimo sistemos dažniausiai naudojamos namuose, kur vanduo iš čiaupo netinka.

    

Dėl mažos kainos ir nešiojamumo, filtravimo vandens ąsočiai yra vieni iš dažniausiai namuose naudojamų vandens filtrų tipų. Filtrus taip pat galima plauti rankomis su drungnu vandeniu ir riebalų šalinimo priemone be fosfatų. Galite plauti filtrą vandenyje, pašalinti dulkių perteklių arba dulkes pašalinti dulkių siurbliu, tačiau tai tikrai gali pažeisti pluošto tinklelį, leidžiantį filtrui pašalinti daleles iš oro.

 

Riebalai filtruose

    

Jei esate išsiblaškęs, pabandykite jį pašalinti, kol vanduo visiškai neatvės ir riebalai nenusėdo ant filtro – išfiltruotas vanduo nutekės į indo dugną ir, jei reikia, bus naudojamas iš ten. Po filtravimo vandentiekis dezinfekuojamas chemikalais, tokiais kaip chloras arba chloraminas – Po sedimentacijos visas švarus vanduo praeina per filtrus.

    

Sudėtingesnė smėlio ir žvyro filtrų versija atkuriama nuotekų valymo įrenginiuose, kur jie padeda pašalinti iš vandens smulkius dribsnius, dumblius ir dumblą. Vandens filtravimas – vandens valymo būdas, praleidžiant jį per filtrą (pralaidų substratą). Yra daug veiksnių, kurie gali turėti įtakos filtravimo metodui ir jūsų namuose naudojamo vandens filtro tipui.

    

Kadangi vanduo yra gyvybiškai svarbus gerai sveikatai ir gerovei, svarbu rasti būdų, kaip tinkamai filtruoti ir išvalyti vandens šaltinius. Nors vandens valymo ir filtravimo procesas Jungtinėse Valstijose yra griežtas, daugelyje Afrikos šalių tokio griežtumo nėra. Daugelis Afrikos žmonių, negalėdami išvalyti ar filtruoti vandens, geria ir naudoja neapdorotą požeminį vandenį.

 

Atvirkštinis osmosas

    

Atvirkštinio osmoso vanduo yra dar viena vandens rūšis, naudojama medicinos prietaisų perdirbimui. A. Tai geriausia vandens rūšis visam dezinfekavimo priemonės valymo procesui… Jei įmanoma, paskutiniam skalavimui rekomenduojama naudoti atvirkštinio osmoso vandenį…

    

Savaime išsivalantys filtrai „Forsta“ pašalina nepageidaujamas daleles, kurių dydis svyruoja nuo 5 iki 4000 mikronų iš vandens šaltinio, o srauto greitis nuo 10 iki daugelio tūkstančių gpm didelėse srityse.

    

Aktyvintos anglies filtrai dažniausiai randami tik garų gaubtuose ir juos reikėtų keisti, o ne valyti kas 3–4 mėnesius, priklausomai nuo maisto gaminimo įpročių. Taip yra todėl, kad pats gartraukis yra padengtas aksomine dėmė, o šie viduje esantys išimami filtrai yra skirti sulaikyti riebalus nuo karšto ir rūkančio maisto bei išlaikyti gumines išmetimo angas.

    

Tačiau jei kepate kiekvieną savaitę arba iškvėpuojate daug dūmų geležinėje keptuvėje, apsvarstykite galimybę tai daryti dažniau. Šiame 2 minučių vaizdo įraše peržiūrėkite pagrindines 180 serijos savaime išsivalančio vandens filtro paleidimo ir išjungimo procedūras. Į mūsų vandens filtrų įvertinimus įtrauktos metinės kiekvieno modelio filtro keitimo išlaidos; svyruoja nuo 30 USD iki 180 USD per metus.

 

Pabaigai

    

Palyginkite stambaus žvyro efektyvumą su stambiais smėlio grūdeliais, kurie susiję su vandens filtravimu gamtoje. Lyginant srautus tarp skirtingų filtrų, dažniausiai nustatoma, kad kuo siauresni tarpai filtre, tuo lėtesnis vandens srautas. Pribus.lt – vandens nugeležinimo filtrų sprendimai.