Kiek daug idėjų ir minčių sukelia vaikų kambario baldai. Patraukliai įrengtas vaikų kambarys – viena iš harmoningos vaiko raidos sąlygų. Todėl ties čia reikia tikrai padirbėti. Sugebėti sukurti vaikui praktišką ir jaukų kambarį, tėveliams yra didelis išbandymas.

Vaikų kambariui reikia sukurti asmeninę erdvę, nes laimingo vaiko kambarys kuriamas pagal jo charakterį. Dabar vaikų norai ir tėvelių vizijos gali būti įgyvendintos akimirksniu. Pasiūla plati, asortimentas didelis. Vaikų kambarys tai – žaidimų ir poilsio vieta. Mokymosi ir bendravimo su vaikais erdvė.

Vaikų kambario baldai pagal amžių

vaiko kambario baldaiĮ ką reiktų atkreipti dėmesį norint įsigyti Vaikų kambario baldus?

Baldus perkant atkreipkite dėmesį į savo vaiko amžių. Jeigu Jūsų atžala dar nėra didelė, tai ir vaiko kambario baldai turi būti renkami pagal jo amžių. Juk vaikui svarbu turėti savo kambaryje tokius vaiko kambario baldus kuriuose jaustųsi ramiai, saugiai ir patogiai. Turėtų galimybę pasiekti savo daiktus, žaislus.

Renkantis vaiko kambario baldus, geriausias variantas – baldai kurie yra augantys kartu su vaikais. Dabar vaikų kambario baldai yra gaminami su galimybe juos pritaikyti šiems užaugus, kitaip vadinami funkcionalūs baldai. Vaiko ūgis keičiasi ir būtų per brangu keisti kas keletą metų baldus.

Pradėdami rinktis vaiko kambario baldus turite atidžiai juos išsirinkti. Vaiko kambario baldai neturi būti aštriais kampais, turi turėti sertifikatus. Baldai privalo užtikrinti vaiko saugumą. Geriausia užapvalintais  kampais – taip išvengsite netikėtų traumų.

Vaikų kambario baldai iš kokybiškų ir nekenksmingų medžiagų

vaikų kambario baldaiVaiko kambario baldai negali būti kenksmingi, privalo būti pagaminti iš natūralių medžiagų.

Vaiko kambario baldai neturi būti toksiški. Dažnai naudojama medžiaga yra melaminas kuris atitinka visus reikalavimus ir yra lengvai pjaustomas. Todėl galite ieškotis ir standartiškų vaikų kambario baldų su šiomis medžiagomis.

Atsisakykite ir stiklų, nebent jums tikrai reikia, tai pakeiskite į grūdintą stiklą.

Apie vaikų kambario spalvas nerašysiu, nes jau praėjo ta mada, kad berniukams tik mėlyna, o mergaitėms tik rožinė.  Pagal vaiko charakteri ir pomėgius ir rinkitės fonines ir akcentines spalvas. Tik atminkite, vaiko kambario baldai turi derėti su kambario dizainu. Vaiko kambario baldus derinkite prie savo turimų sienų spalvos.