Jeigu namuose nuolatos juntate labai nemalonią sausrą – būtina įsigyti drėkintuvą. Ne tik todėl, kad jis pripildo orą kur kas malonesniu kvapu ir leidžia maloniau kvėpuoti, tačiau ir dėl sveikatos. Dėl sauso oro žmonės labai serga. Deja, retas tą žino, todėl ieško priežasčių visai kitur, kai jos yra greta ir yra labai akivaizdžios. Išeitis – ultragarsinis drėkintuvas.

Tai priemonė, kuri sukurs optimalaus drėgnumo orą Jūsų namuose, leis puikiai jaustis ir išvengti lėtinių ligų, kurios Jums gadino gyvenimą. Išsprendus oro problemą kur kas labiau pagerėja žmonių sveikata. Išbandykite. Galbūt tai buvo ir Jums labai kenkianti problema.

Ultragarsinis drėkintuvas yra gana naujas išradimas, tad daugelis žmonių apie tokią galimybę paprasčiausiai net nežino. Jo veikimo mechanizmas yra paprastas. Vanduo yra perduodamas į specialią plokštelę, kuri vibruoja, taigi suskaldo lašelius į mažus purslus ir paskirsto juos po visą kambarį. Kaip patalpoje oras tampa kur kas drėgnesnis ir dingsta labai įvairios ligos, kvėpavimas talpa lengvesnis, kvapas malonesnis.

Mikroskopiniai purslai, kurie pasiskirsto ore, tarsi sudaro specialų debesį. Taigi, greta pritaisytas ventiliatorius tuos debesėlius paskirsto po erdvę ir taip joje atsiranda daugiau drėgmės. Taip sukuriamas garo efektas, turintis ne tik drėkinamųjų savybių, tačiau taip pat ir panaikinantis nemalonų kvapą namuose. Į vandenį galima įpilti įvairiausių aliejukų, kurie skleidžia labai malonius kvapus. Tokiu atveju namuose bus ne tik drėgna, tačiau tuo pačiu ir namai labai maloniai kvepės. Žinoma, svarbiausia yra saikas, kadangi per intensyvus kvapas namuose tikrai nėra geras sprendimas.

Ultragarsinis drėkintuvas, lyginant su kitais įprastais drėkintuvais, šiuo metu įvardijamas kaip pats geriausias, paprasčiausias ir patogiausias būdas drėkinti namus.  Kadangi vanduo, kuris vėliau yra išpurškiamas, papildomai pašildomas – didžioji dalis mikrobų ir virusų yra sugadinami šildymo metu. Tai padeda dar labiau pasitikėti drėkintuvu ir įvertinti jo naudą.

Ultragarsiniai drėkintuvai yra labai puikus pasirinkimas ne tik namuose, tačiau ir darbo vietoje. Juk malonus oras leidžia kur kas geriau mąstyti, puikiai atlikti tam tikrus darbus, ilsėtis.