Pastatytas tentinis angaras mus džiugina savo erdve, lengvu pritaikymu ir patogiu ekploatavimu. Kad naudojimas laikinuoju pastatu būtų sklandus ir saugus, turime nuolat rūpintis statinio technine būkle. Kai kurie dalykai yra privalomi nuo pat pirmos dienos – vaistinėlė ir gesintuvas pagal priešgaisrinės saugos taisykles yra privalomi bet kuriame pastate. Jeigu priemonėms pasibaigė galiojimo laikas, pakeiskite ir įrašykite tai atitinkamuose įmonės žurnaluose. Jeigu angare įrengta priešgaisrinio gesinimo sistema, jos funkcionavimą ir patikrinimus turėtų atlikti specialistai.

Angarų medžiagos yra atsparios oro sąlygos tačiau jei yra šviesios spalvos, dulkės ir kitos dalelės prikimba ir susidaro nešvarumų dėmės. Angaras yra nepatogus statinys valymo atžvilgiu, nėra sienų, o ir ant stogo neužlipsi, tad čia netinka stelažai ar kopėčios. Vienintelė priemonė kaip galite nuplauti tai tik naudodami autobokštelį. Plaunant angarą, geriausia naudoti nešvarumų šalinimo ploviklius ir iš pradžių sudrėkinti paviršių. Trinti galima specialiomis ilgomis šluotomis su šereliais kurių viduje paduodamas vanduo. Valymo darbus protingiausia atlikti kai nėra saulės ir chemikalai greitai neišgaruoja. Valymo metu atlieka išorinio sluoksnio pažeidimai ir apie tai informuojamas statinį valdantis asmuo.

Kasmet angaro metalines konstrukcijas reikėtų atidžiai apžiūrėti, ieškoti korozijos požymių, suvirinimo siūlių įtrūkimo, atsilaisvinusių veržlių, tuo pačiu prižiūrint ar gerai pritvirtinta ir nepažeista elektros instaliacija ir kitos komunikacijos. Jeigu tentas prie metalo konstrukcijų pritvirtintas sintetinio pluošto juostomis atidžiai patikrinkite surišimo vietas. Jeigu pastebėjote, kad tam tikros angaro plokštumo ar stogo dalis pasidarė įdubusios, tas vietas reikia atlaisvinti ir įtempti iš naujo. Ypatingą dėmesį skirkite graužikų kontrolei, pastato viduje ir teritorijoje aplink išdėstykite nuodų paskirstymo dėžutes ir stenkitės išsaugoti angaro apatinę dalį nuo suniokojimo.

Naudojant tentinį angarą automobilių ir technikos remontui, apsaugokite sienas nuo mechaninių pažeidimų metaliniais ar plastikiniais barjerais ar kuoleliais. Suplyšusias vietas remontuokite tokių pačių techninių parametrų medžiaga ir naudokite industrinius vandeniui atsparius klijus. Didelį dėmesį skirkite angaro durims ar vartams, priklausomai kokios pas jus sumontuotos. Tai dažniausiai naudojama angaro dalis kuri dažniausiai ir genda. Išsamiau apie tentinių angarų priežiūros ypatumus jums papasakos https://www.storex.lt/ vadybininkai.