Svetainės sekcijos būna dviejų rūšių: klasikinio tipo, modernaus stiliaus. Modernus stilius dviejų tipų: matinis ir blizgus. Kambaryje jos statomos matomose vietose į kurias galima sutalpinti, paslėpti daug įvairių daiktų, drabužių arba šeimininkai joje gali išryškinti pačius gražiausius indus ar taurių komplektus.

Klasikinės sekcijos

Klasikinės sekcijos dažniausiai būna iš natūralios medienos arba natūralaus medžio spalvos, visos jos dalys yra sujungtos, retais atvejais pasitaiko iš atskirų dalių. Klasikinio modelio sekcijas dažniausiai perka vyresnio amžiaus žmonės, jos lengvai pritaikomos svetainėse, kuriose vyrauja žemiškos, natūralios sienų spalvos, židiniai bei knygų lentynos. Žmonės, kurie mėgsta senovinius baldus, šio tipo sekcijas restauruoja ir prikelia naujam gyvenimo etapui.

Modernios svetainės sekcijos

Modernaus stiliaus sekcijos dar skirstomos į blizgias ir matines. Modernias matines sekcijas renkasi vidutinio amžiaus piliečiai. Jos universalios, spalvų pasirinkimas platus, įvairių raštų. Šios sekcijos yra pigesnės už klasikines, nes gaminamos ne iš natūralios medienos, jų gamybai naudojamos medienos drožlių plokštės, plastmasė ir kt. Sekcijos dažniausiai gaminamos iš atskirų dalių, o kambaryje statomos sujungiant visas dalis į vieną visumą arba atskirai dalimis. Modernias blizgias sekcijas renkasi žmonės mėgstantys namuose modernų ir erdvų interjerą. Ši sekcija būna atskirų dalių, šviesių spalvų.

Sekcijos internetu

Sekcijos internetu užsakomos greitai ir jums patogiu laiku. Klasikinės, modernios sekcijos ir korpusiniai baldai, įvairiausių variantų: spintos, drabužinės, indų laikymo komodos, lentynos, spintelės ir pan. Internetu pirkti baldus yra pigiau, dažnai vyksta akcijos, išpardavimai. Nemokamas pristatymas, teikiamos baldų sunešimo, surinkimo paslaugos.

Korpusiniai baldai

Korpusiniai baldai yra ypač praktiški, nes juos galima derinti tarpusavyje ir su kito tipo baldais. Korpusinių baldų asortimentą sudaro: spintos, stalai, sekcijos, komodos žurnaliniai staliukai, pastatomos lentynos, pakabinamos lentynos, spintelės, kėdės, indaujos ir kt. Korpusiniai baldai gaminami iš medienos, baldų plokščių, taip pat gali būti naudojamas stiklas, metalas ar plastmasė. Baldų spalvų įvairovė plati, taigi rinktis galima įvairiausių spalvų: baltos, pilkos, rudos, pilkos ir kt., svarbiausia, kad jie derėtų prie jūsų interjero.