Išsirinkti langus naujiems namams tikrai sunku, ypač jei nei kiek apie juos nenusimanote. Vien plastikiniai langai turi tam tikrus kriterijus, pagal kuriuos žmonės pasirenka būtent vienokius ar kitokius langus. Žinoma, rinktis galima ne vien iš plastikinių, bet ir aliuminio, medžio ir dar kitų medžiagų rėmų langams. Pats populiariausias jau kurį laiką yra plastikinis rėmas, tačiau kitos medžiagos taip pat turi savo privalumų, todėl kai kurie renkasi kitokius pasirinkimus. Bet kokiu atveju atkreipti dėmesį reikia ne tik į rėmus, bet ir daugelį kitų kriterijų.

Verta žinoti informaciją ir apie stiklo paketus, nes jie gali būti dviejų arba trijų stiklų, tačiau ne visi supranta koks yra skirtumas. Taip pat yra selektyvinis ir paprastasis stiklas, kas irgi ne visiems yra gerai žinoma. Kas yra paprastas stiklas vargu ar reikia aiškinti, tačiau apie selektyvinį išmano ne visi. Šis stiklas būna padengtas plika akimi beveik nematomu metalų oksidų sluoksniu – jis yra naudingas norint pagerinti termoizoliacines stiklo savybes. Tokiu sluoksniu padengiamas stiklas iš vidinės jo pusės, jei perkamas dviejų stiklų paketas. Jei stiklų paketas iš trijų stiklų, tuomet sluoksnis dedamas vidinio ir išorinio stiklo vidinėse pusėse.

Yra ir toks dalykas kaip lango apkaustai ir nors ne visi apie juos yra girdėję, jie yra gana svarbūs. Šie dalykai dažniausiai yra komplektuojami kartu su rėmais ir stiklo paketais. Jie kartais trukdo langų varstymui, tačiau ir jų atsisakyti atrodo nelogiška. Geriausia rinktis labai kokybiškus apkaustus, kad jie būtų naudingi ir netrukdytų kitoms langų funkcijoms. Nors plastikiniai langai dažnai būna labai kokybiški, tačiau net ir turint geriausius rėmus ir stiklus, šaltis gali prasiskverbti arba šiluma iš namų lengvai išeiti, todėl nepamirškite, jog dabar galima gaminti langus su sandarinimo tarpinėmis, kurios užtikrins mažesnį prasiskverbimą. Daugelis bijo rengti paprastus langus pirmajame namo aukšte, tačiau, kad ir ką pasirinksite saugiau nuo to nebus, nes net ir plastikiniai langai visuomet bus silpnoji grandis kalbant apie įsilaužimus. Geriausiai apsaugos įrengta signalizacija, tad be reikalo leisti pinigus ant tariamai saugesnių langų tikrai nėra tikslo. Puikius langus išsirinkti galite – http://www.megrana.lt/.