Turkija negali nežavėti savo savitumu. Kultūra, virtuvė ir žmonės įsuka į turkišką gyvenimą iš kurio, vėliau, nesinori išsivaduoti. Turkija graži ir tuo, jog nepaisant didžiausio miesto Stambulo, turi begales neįtikėtino grožio vietų, kurios yra išsibarsčiusios po visą šalį. Patys turkai yra labai svetingi bei vaišingi. Dėl savo atkaklumo dažnai laikomi nuožmiais, tačiau iš tiesų yra labai galantiški. Turkija yra moderni, religinga ir tradicijas puoselėjanti šalis. O Stambulas tai švietimo, meno, kultūros, verslo bei prekybos centras. Čia vyksta itin aktyvus gyvenimas į kurį “neįsivelti” tiesiog neįmanoma. Kai kurie Stambulą vadina švietimo sostine, kadangi čia yra net 35 universitetai ir nemažai įvairių sričių akademijų. Šilta jūra ir paplūdimiai taip pat lepina Turkijos kraštovaizdį ir jos gyventojus. Pigūs skrydžiai į Stambulą būna tiesiog “išluojami”. Miestas, kuris driekiasi net per du žemynus, yra pati rytietiškos kultūros širdis. Ir iš tiesų, miestas tiesiog gigantiškas, tačiau gatvės nei naktį nei dieną nebūna tuščios.

Taip pat Stambulas turi labai gilias istorijas šaknis. Kadaise šis miestas buvo sostinė net dviejų galingų Bizantijos bei Osmanų imperijų. Turkai didžiuojasi savo kilme ir nebijo to parodyti. Šis pasitikėjimas savotiškai sužavi ir traukia, kartais baugina. Verdantis miesto gyvenimas sukuria egzotišką, dinamišką bei įkvepiančią atmosferą. Pigūs skrydžiai į Stambulą yra puiki galimybė aplankyti tokias vietas kaip Mėlynoji mečetė, Bazilikos vandens saugyklą, Valento akveduką, Topkapi rūmus bei didįjį Stambulo turgų. Ir čia tik maža dalelė to, kas slypi šiame mieste. Tai išprotėjęs, spalvingas, triukšmingas, nepakartojamas ir nemiegantis miestas. Šio miesto nereikia stengtis suprasti ar kontroliuoti , juo reikia mėgautis.
Vieną kartą nuvykęs į Stambulą – nebegalėsi jo “išmesti” iš galvos. Oro linijos dažniai siūlo įvairias nuolaidas ar akcijas, tad pigūs skrydžiai į Stambulą – proga, kurios nederėtų praleisti. Tai svajinga, užburianti ir įtraukianti patirtis, nuotykiai ir nepaprastas gyvenimo išbandymas. Tai miestas, kuris apgaubia įpatingumu, baugumu, naujais iššūkiais ir nepamištamomis akimirkomis.