Gyvenantys ar dirbantys Kinijoje dažnai siunčia įvairias siuntas ar lauktuves namiškiams ar draugams, gyvenantiems visame pasaulyje. Populiariausios kryptys yra ne tik Pekinas, Šanchajus, ar Guangdžou, bet ir kiti regionai, tad galima rinktis siuntų paėmimą iš jūsų namų ar biuro. O jei norite, kad garantuotai jūsų siunta būtų pristatyta, tuomet rinkitės paslaugą “nuo durų iki durų”.

Svarbiausia, kad siunta būtų tinkamai supakuota ir užregistruota, taip ji nebus sugadinta ir nepasimes. Siunčiant įvairias siuntas yra bendradarbiaujama su užsienio partneriais, kurie garantuoja, kad siunta bus pristatyta laiku. Jei reikalingas skubus siuntos pristatymas, tuomet visada galima rinktis Express paslaugą. Ją pasirinkus nurodytu adresu siunta bus pristatyta per 3-5 darbo dienas. Žinoma ši paslauga kainuos šiek tiek brangiau. Jei jūsų siunčiama siunta nėra skubi, tuomet galite rinktis įprastą siuntimo būdą, tuomet siuntos iš Kinijos keliaus ilgiau, maždaug per 5-7 darbo dienas.

Tiksliai sužinoti kiek kainos siuntimas iš Kinijos ir į šią šalį, galite pasinaudoję interaktyvia skaičiuokle, kur nurodžius siuntos dydį (jos išmatavimus), svorį ir adresatą, sužinosite kiek truks siuntos gabenimas, skirtingu greičiu ir taikomais tarifais. Užregistravus siuntą ir apmokėjus siuntimo paslaugą, galite matyti jūsų siuntai sugeneruotą siuntimo kodą, kurį įvedus į siuntos paieškos lauką, gavėjas galės matyti realiu laiku, kur šiuo metu randasi laukiama siunta ir koks yra jos statusas.

Taip pat visa aktuali informacija. Siuntos perdavimui, kurjeris susisiek su jumis asmeniškai arba jums pageidaujant nukreips į jums patogų paštomatą ar kitą nurodytą siuntos atsiėmimo vietą. Svarbu kuo tiksliau nurodyti adresą, kontaktinį telefono numerį ar kitus svarbius duomenis, reikalingus saugiam ir greitam siuntos pristatymui nurodytu adresu.