Labiausiai vertinami tie šilumos siurbliai, kurie ne tik veikia naudodami kuo mažiau energijos kaštų, tačiau geba aptarnauti net ir labai dideles patalpas. Tą puikiai atitinka šilumos siurbliai oras-vanduo arba oras-oras bei kiti šilumos siurbliai, kurių pasiūla šiais laikais – itin plati.

 

Šilumos siurblių tipai dažniausiai vertinami ne tik pagal žmogaus poreikius, tačiau ir būsto galimybes. Paprasčiausiai kiekvienas būstas, bei jo aplinka gali gana tiksliai nurodyti, kuris tipas labiausiai tinka Jūsų atveju.

Šiuo metu bene daugiausia dėmesio sulaukia oras-oras šilumos siurbliai, kurie sėkmingai aptarnauja net ir labai didelius namus. Šilumos siurbliai oras-oras sulaukia daugiausia dėmesio ir dėl lietuviško klimato subtilybių. Jie sėkmingai šildo namus net ir tada, kai lauke yra -30, tad šis pasirinkimas sėkmingai atitinka mūsų klimato subtilybes.

Rinkoje taip pat yra populiari siūloma sistema oras-vanduo. Tačiau dėl kiekvienos įrangos pasirinkimo reikia tartis su specialistais, kurie padės ne tik rasti tinkamiausią sistemą, tačiau taip pat ir ją našiai sumontuoti.

Derėtų nepamiršti, jog šilumos siurbliai ne tik šildo patalpas, tačiau inovatyvios įrangos turi ir daugiau galimybių. Pavyzdžiui, minėti oras-oras šilumos siurbliai yra puikus pasirinkimas ir kaip vėsinimo, kondicionavimo sistema, kuri kaitriomis vasaros dienomis padeda lengviau ištverti karščius.

Bet kuriuo atveju, renkantis šilumos sistemas reikia teikti daug dėmesio smulkmenoms, apie kurias detaliau papasakos šios srities specialistai. Nedarykite skubotų sprendimų, kadangi šis pasirinkimas nulems jūsų komfortą namuose.