Šiuolaikiškas namas kuriame būtų malonu gyventi yra gražaus eksterjero ir turi išmanias technologijas. Apie geresnes gyvenimo sąlygas ir komfortą svajoja kiekvienas besiruošiantis įsikurti naujuose namuose. Yra keletas esminių sąlygų nuo kurių tiesiogiai priklausys gyvenimo patogumas. Vandentiekio, šildymo ir vėdinimo sistemos yra tai kas svarbiausia bet kuriuo individualaus namo statybose. Kodėl nereiktų gailėti pinigų šioms sistemoms mes tuoj jums paaiškinsime ir šiandien temą paskyrėme būtent vėdinimo sistemų privalumams apžvelgti.

Pagalvokite apie savo gyvenimą šiandien, kvėpuojate oru kuris nėra keičiamas reguliariai, o tik tada kai prisimenate, kad atėjo laikas prasivėdinti. Sušildytų kambarių šiluma išgaruoja pro ventiliacines angas kurias įmanoma reguliuoti tik mechaniškai? Tai įprasta, tačiau viską galite iš esmės pakeisi jei įsigysite rekuperatorių, nauda įvairiapusė.

Nuolatinis šviežio oro tiekimas ir jūsų namuose nepaisant metų laiko. Gaivaus oro reikia ne tik žmogaus plaučiams bet ir smegenims. Tuo ką kvėpuojame įtakoja tai kaip mes jaučiamės ir sveikata yra svarbiausia vertybė dėl ko diegiamos tokios sistemos. Jos tinka naujiems ir remontuojamiems butams ir namams, biurams ir kitos paskirties patalpoms. Tai visiškai kitas oro apykaitos būdas. Jokių ventiliatorių ir jokio ūžimo ir triukšmo jūsų kambariuose. Viską atlieka vienas centrinis įrenginys – rekupetatorius, tyliai be jokio triukšmo.

Sandariuose namuose susidūrimas su drėgmės pertekliumi, rasojančiais langas ir netgi pelėsių palubėse, kampuose arba sunkiai pasiekiamose vietose už baldų. Taip yra todėl kad trūksta ventiliacijos, o turėdami rekuperacinę sistemą, kiekvienam kambariui individualiai galite tiekti gryną orą ir tuo pačiu ištraukti susikaupusi anglies dvideginį ir kvapus.

Viena vertingiausių funkcijų kurią daro rekuperacijos sistema tai namo šiluminės energijos išsaugojimas. Iš kambarių iškeliaujantis orąs perduodą savo šilumą ateinančiam pro srautui, tad rekuperatoriui nereikia atlikti tiek daug pašildymo. Kita vertus, į kambarius niekuomet nepatenka šaltas oras ir neatšaldo namo tiek, kad šildymo katilui tektų įsijungti. Taigi, naudojantis šiais privalumais mes užsitikriname, kad ilgalaikis pažangus būdas taupyti energiją ir turėti aukštesnės kokybės gyvenimo sąlygas.