Jeigu mąstote kur siūlomos palankiausios skolinimosi sąlygos, tai pirmiausia įvertinkite savo padėtį. Paskolos iš privačių asmenų dažnai gaunamos individualiomis sąlygomis, todėl norintiems lengvesnių skolos grąžinimo sąlygų siūloma pasidomėti kaip šie kreditoriai nustato palūkanas bei kitus reikalavimus. Būtina paminėti, kad net ir privatūs paskolų teikėjai šiuo metu reikalauja, jog asmuo, kuris kreipiasi dėl paskolos, būtų mokus ir gaunantis stabilias pajamas. Pamirškite tuos laikus, kai paskolas galėjo gauti bet kas – dabar to nebėra. Jeigu esate iš tų, kurie sąžiningai vykdo įsipareigojimus ir nuolat gauna nemažas pajamas, tai jums paskolą gauti bus gerokai lengviau nei tarkime – bedarbiams.

Paskolos iš privačių asmenų gali tikėtis ir tie, kurie gali pasiūlyti NT užstatą.

Į privačius paskolų teikėjus siūloma kreiptis tiems, kurie gali pasiūlyti nekilnojamo turto įkeitimą. Tai yra viena geriausių garantijų, kuri leistų pasinaudoti ypatingomis sąlygomis. Dažniausiai privatūs paskolų teikėjai siūlo ir mažesnę palūkanų normą, ir didesnes sumas. Jeigu jums kaip tik reikia nemažos sumos kad ir senų skolų padengimui, tai pirmiausia siūloma pasidomėti privačių paskolų teikėjų pasiūlymais, nes jie dažniausiai pasižymi ir individualiomis skolinimo sąlygomis.

Pabrėžtina, kad kiekvienas asmuo, kuris kreipiasi į privačius paskolų teikėjus, pirmiausia turi pats įvertinti savo mokumo galimybes, nes kitu atveju paskolos nepavyks gauti, jeigu paaiškės, kad negaunate pajamų ar tiesiog turite uždelstų įsiskolinimų kitiems kreditoriams.

Paskolos iš privačių asmenų dažniausiai negaunamos, jeigu asmens ekonominė padėtis yra labai bloga.

Būtina žinoti, kad dėl kreditų neturėtų kreiptis tie, kurie yra bedarbiai, turi registruotų vėluotinų skolų ar tiesiog jau turi per daug įsipareigojimų. Net ir iš privačių asmenų skolintis jums nepavyks, nes jie irgi patikrins jūsų kreditingumą. Jeigu norite gauti paskolą, tai pirmiausia vertėtų atsižvelgti į savo padėtį. Grąžinkite senas skolas kaip tik įmanoma greičiau. Taip pat jokiu būdu nereikėtų vengti mokėti įmokų esamiems kreditoriams, nes kiekvienas toks vėlavimas gali būti užregistruojamas jūsų kredito istorijoje, o ją tikrina visi paskolų teikėjai bei tie, iš kurių perkate prekes ar paslaugas lizingo būdu.