Įmonės vakarėlis – personalizuota šventė įmonės darbuotojams, kuri gali padėti darbuotojams geriau susibendrauti, veikti kaip motyvacinė priemonė arba pagerinti darbo efektyvumą.

Tai labai svarbus žingsnis, kurį reikia detaliai apgalvoti kolektyvo viduje arba galima pasisamdyti renginių vedėją. Šiame straipsnyje aptarsime kelis aspektus, padėsiančius suorganizuoti nedidelį įmonės vakarėlį.

Poreikių išsiaiškinimas

Prieš rengiant visą vakarėlio programą labai svarbu išsiaiškinti darbuotojų norus bei pageidavimus. Tokiu būdu galima išvengti nepasitenkinimų šventės idėja arba užsiėmimais.

Tai galima padaryti anoniminės apklausos pagalba, kurios dėka Jus surinksite duomenis apie tai kas būtų aktualu bei įdomu visai komandai, o ne tik tam tikriems žmonėms. Kiekvienas turi tam tikrų pomėgių, vieni mėgsta leisti laisvą laiką aktyviai, kiti yra pasyvesni, tad yra labai svarbu suderinti visų komandos narių pageidavimus ir tada programa nieko nenuvils.

Darbuotojų įtraukimas

Dar vienas labai naudingas patarimas būtų įtraukti į vakarėlio planavimą bei komisiją darbuotojus, kurie turės savo įdomias idėjas. Taip pat bus lengviau atlikti numatytus darbus, tad visa vakarėlio eiga automatiškai sklandžiau susidėlios.

Norint įtraukti darbuotojus į tokio pobūdžio veiklą, reikėtų juos tinkamai paskatinti. Tai gali būti įmonės galimybės, kurias ji suteikia nemokamai, pavyzdžiui pietus restorane, prizai, bonusai arba tam tikrą dieną ankstesnis paleidimas iš darbo.

Koncepcija

Planuojant įmonės vakarėlį labai svarbu yra išsigryninti temą, pagal kurią dėliosis visas vakarėlio bei jo veiklų planas. Tai turi būti tarpusavyje susijusios veiklos, dekoracijos, atrinkta muzika, vedėjas, kurie atskleis pagrindinę tematiką.

Jeigu vakarėlyje nebus teminės koncepcijos, viskas gali pasisukti netinkama linkme, tapti chaosu, o dalyviai patys nesupras kas ir prie ko yra šventėje.

Biudžetas

Nedidelis įmonės vakarėlis dažniausiai neturi didelio šventės biudžeto, tad yra svarbu pasitelkti kūrybą bei tinkamai išnaudoti tai ką turite. Jeigu biudžetas yra tikrai nedidelis, galima improvizuoti ir atsisakyti tam tikrų detalių.

Nebūtina samdyti vairuotojo su prašmatniu automobiliu arba autobusiuku norint nugabenti kolegas į tinkamą vietą, galima tiesiog papuošti įmonės automobilius kitaip ir tada panaudoti juos.

Taip pat jeigu nėra biudžeto nuomotis patalpas vakarėliui, galima  pagal tam tikrą tematiką įrengti ofisą ir tai bus ne kuo prasčiau negu išnuomotas variantas.

Partneriai

Rengiant pasibuvimą įmonės darbuotojams, taip pat reikėtų nepamiršti apie gerus partnerius. Vėlgi, jeigu biudžetas yra pakankamai didelis galima samdyti savo srities profesionalus, tokius kaip renginių organizatoriai, kurie dažniausiai siūlo savo įmonės paslaugas bei partnerius.

Bet jeigu norite sutaupyti geriausias būdas yra atlikti organizacinius darbus pačiam, o esant būtinybei galima pasisamdyti tam tikros sferos darbuotoją. Tai gali būti maisto tiekėjai, dekoratoriai, muzikantai. Toks variantas bus daug praktiškesnis bei taupesnis, negu samdyti visą įmonę.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme aspektus, padedančius suorganizuoti nedidelį įmonės vakarėlį. Tokie būdai leis Jums sukurti nepakartojamą šventę Jūsų darbuotojams bei sutaupyti nemažai finansinių išteklių.