Interjere apšvietimas lemia labai daug. Netgi keičiant žmogaus veido apšvietimą galime susidaryti įspūdį apie žmogaus nuotaiką. Apšvietimas taip pat naudojamas kaip interjero papildymo elementas. Modernūs vonios kambario šviestuvai gali pakeisti praktiškai visą atmosferą šioje patalpoje. Šiame straipsnyje pateikiama pagrindinė informacija apie modernų vonios apšvietimą

Ryškumas

Modernus vonios apšvietimas nebe turi būti toks ryškus ir agresyvus, kaip anksčiau buvo įprasta. Dabar yra priimtinas ir madingas kiek kuklesnis, santūresnis ir prabangesnis apšvietimas. Ryškumas turi suteikti lengvo aptemimo pojūtį, tačiau ne tokį, kuris būtų slegiantis. Tai turėtų būti malonus ir prabangus akiai pojūtis. Techninius apšvietimo parametrus geriausia pasirinkti pasitarus su šios srities specialistais. Tik profesionali konsultacija garantuos, kad rezultatas bus būtent toks, kokio norite.

Kryptingas apšvietimas

Modernios apšvietimo priemonės pasižymi kryptingu apšvietimu, kuris nėra agresyvus ir krintantis į akis. Preciziškas, geras apšvietimas visada bus malonus gyventojams ir svečiams. Modernių šviestuvų gamintojai tokį efektą pasiekė per ilgą laiką ir patirtį.

Šviestuvų ekologiškumas ir ilgaamžiškumas

Europos Sąjungos keliami reikalavimai ir sertifikatai reikalauja, kad šviestuvai būtų ilgaamžiai ir ekologiški. Tai reiškia, kad lempučių pakeitimas turi būti kur kas retesnis, o elektros sąnaudos dar mažesnės. Europos gamintojai ne tik įvykdė šiuos reikalavimus, bet juos dar ir peržengė – neretai modernūs šviestuvai gali degti kiek ryškiau, naudojant mažiau elektros energijos.

Be abejo, apšvietimas turi derėti ir prie bendro vonios interjero. Jei interjere vyrauja ryškios spalvos, vonios apšvietimui skirti elementai turi būti priderinti. Nepamirškite ir medžiagų pasirinkimo. Modernūs šviestuvai gali būti pagaminti ir iš tokių medžiagų kaip stiklas ar mozaika. Viskas priklauso tik nuo jūsų skonio, stiliaus pojūčio ir pageidavimų kuriant savo atsipalaidavimo oazę.