Antrajame didžiausiame Lietuvos mieste Kaune automobilių eismas ne mažiau intensyvus nei sostinėje. Kauno miesto rajonus skiria ne maži atstumai, tad nenuostabu, kad be automobilio šiame mieste sunku išsiversti. Kauno gyventojai ir miesto svečiai čia dažnai naudojasi automobilių nuomos paslaugomis. Rezervuoti patinkantį automobilį galima internetu, užsukus į šią internetinę svetainę: https://autorentalis.lt/lt/automobiliu-nuoma-kauno-oro-uoste. Taip pat aptarkime, kur Kaune galima išsinuomoti automobilį.

Oro uostas
Kauno apskrityje esantis Karmėlavos oro uostas yra bene dažniausia automobilių nuomos vieta. Paprastai čia automobilius nuomojasi iš užsienio grįžę tautiečiai ar miesto svečiai. Kauno oro uosto aikštelėje galima išsinuomoti automobilį tiek iš privačių asmenų, tiek iš automobilių nuomos paslaugas teikiančių bendrovių. Rekomenduojama rinktis būtent pastarąjį variantą. Įmonės, teikiančios automobilių nuomos paslaugas suteikia visas garantijas, kad automobilis bus tvarkingas, o poreikiui esant galima pasinaudoti ir papildomos paslaugomis, tokiomis kaip automobilio įrangos priedai ar papildomas vairuotojas.

Kauno centras
Kauno miesto centras taip pat strategiškai patogi vieta atsiimti išsinuomotą automobilį. Čia įsikūrę keletas automobilių nuomos atsiėmimo punktų, kuriuose galite atsiimti internetu rezervuotą automobilį. Beje, kartais tie patys Kauno oro uoste nuomojami automobiliai už papildomą nedidelį mokestį atvežami į miesto centrą. Taip nuomotojas gali rinktis iš plačios gausos automobilių modelių, o atsiimti pasirinktą transporto priemonę jam patogioje vietoje.

Šie pagrindiniai automobilių nuomos punktai Kaune nereiškia, kad norint išsinuomoti automobilį reikia vykti į Kauno oro uostą ar centrą. Paprastai automobilių nuomos paslaugas teikiančios bendrovės yra lanksčios šiuo klausimu ir pagal susitarimą pristato automobilius į bet kurią klientui patogią vietą. O miesto svečiams labai naudinga kai kurių bendrovių suteikiama galimybė išsinuomoti automobilį Kaune, o atiduoti kitame mieste.