Neapsisprendžiančioms ar krūtinės didinimas riebalais būtų tinkamas pasirinkimas kainos ir kokybės atžvilgiu, rekomenduojama iš pradžių pasidomėti šia operacija. Kadangi krūtinę galima didinti ir kitais būdais, reikėtų kruopščiai išnagrinėti visus privalumus ir trūkumus, kurie susiję su krūtų didinimų riebalais. Nors plastikos chirurgai gali patvirtinti, jog krūtų didinimo operacijos dabar yra kaip niekad saugios, vis tiek patartina pačioms bent preliminariai pasidomėti šiomis operacijomis. Vienos trunka ilgiau, kitos – trumpiau. Vienos gali turėti vienus, kitos – kitus privalumus. Krūtinės didinimas riebalais yra ypač dažnas pasirinkimas. Lietuvoje šiuo būdu krūtinę didinasi daugelis moterų, bet aišku – nereikėtų manyti, kad viskas įvyksta per vieną dieną.

Plastikos chirurgai akcentuoja, kad kiekviena operacija reikalauja laiko. Laikas reikalingas sveikimui. Jeigu tikitės, kad po operacijos nubudusios pamatysite puikų rezultatą, vadinasi šiek tiek klystate. Aišku, kad po operacijos jausitės kitaip, tačiau reikėtų žinoti, kad galutinį rezultatą pamatysite tik po to, kai praeis pooperacinis laikotarpis. Krūtinės didinimas riebalais pasižymi tuo, kad pooperacinis laikotarpis yra ganėtinai ilgas. Iš pradžių teks atsigauti po operacijos. Tam gali prireikti net poros savaičių. Kas liečia rezultatą, būtina žinoti, kad jis gali pasikeisti po pooperacinio laikotarpio. Trumpai tariant, riebalų priaugimui reikės laiko. Taip pat reikia žinoti, kad ne visi 100 procentų sušvirkščiamų riebalų prigyja. Dėl to iš karto ir nereikėtų džiaugtis rezultatais, nes po operacijos dalis riebalų tiesiog bus sudeginami kaip ir įprasta.

Kalbant apie pačią operaciją, verta žinoti, kad krūtų didinimas riebalais dažniausiai pasirenkamas dėl operacijos paprastumo ir kai norima pakoreguoti kitas vietas. Mat, nuo pacientės kūno iš pradžių bus nusriuobiamas riebalų perteklius. Paruošus riebalus, jie bus suleidžiami į krūtis. Tai visai kitokia procedūra nei krūtinės didinimas implantais. Ši operacija įprastai truktų kiek ilgiau.

Kas liečia pooperacinį periodą, tai jums tiesiog reikėtų suprasti, kad krūtinės didinimo operacija pareikalaus jūsų laiko. Tai reiškia, kad kurį laiką galite būti nedarbinga. Viską itin smulkiai jums papasakos operaciją atliekantis specialistas – jūs dėl visko būsite informuotos dar prieš pat operaciją.