Krovinių gabenimas į Karlshamn yra populiari paslauga, nes ekonominės plėtros požiūriu Švedija užima vieną iš pirmaujančių vietų ne tik Europoje, bet ir pasaulyje. Didžiulės jūrų transporto galimybės ir transportavimo proceso organizavimo paprastumas paaiškina didelę prekių apyvartą ir šio segmento paklausą. Didelė laivų keliamoji galia, mažas pajėgumų apribojimas ir maža kaina daro krovinių gabenimą jūra populiaria. Vežant didelius atstumus, naudojant laivų transportą gali sumažėti transporto paslaugos aptarnavimo išlaidos.

Kokius tiksliai krovinius galima perkelti tokiu būdu ir kodėl tai yra geras sprendimas?

Šis sprendimas tampa vis populiaresnis tarp ekspeditorių, kurie, planuodami optimalų krovinių gabenimo maršrutą, noriai naudojasi laivybos paslaugomis, siūlančių krovinių gabenimą keltais. Šio sprendimo privalumai, visų pirma, yra kaina – jūrų transportas visada buvo ekonomiškas krovinių perkėlimo būdas. Be to, tai taip pat taupomas laikas, ypač jei užsakymą patikime profesionaliai laivybos įmonei. Keltai taip pat vertinami dėl aukšto vežamo krovinio saugumo lygio.

Svarbus privalumas gabenant krovinius keltais yra laisvė planuojant tokio tipo pervežimą. Keltai gali gabenti didelį kiekį įvairių rūšių prekių. Keltai naudojami įvairių tipų sunkvežimių ir negabaritinių transporto priemonių pervežimui. Geležinkelio vagonai taip pat gabenami keltais. Dėl šios priežasties keltai naudojami įvairiems kroviniams vežti, įskaitant birias medžiagas, skysčius, maistą, mašinų dalis ir daugelį kitų. Negabaritiniai kroviniai taip pat dažnai gabenami keltais. Negabaritinių prekių atveju jūrų transportas kartais yra vienintelis įmanomas būdas įvykdyti pervežimą. Be to, keltai taip pat naudojami pavojingoms medžiagoms, tokioms kaip dujos, degios, toksiškos, radioaktyvios ir sprogstamosios medžiagos, gabenti. Tačiau tokiu atveju turite laikytis ribojančių procedūrų ir laiku pateikti deklaraciją apie pavojingų krovinių vežimą. Kaip matote, krovinių gabenimas keltu yra naudingas sprendimas ir veiksmingas būdas efektyviai perkelti įvairių rūšių prekes.