Gražūs ir gerai prižiūrimi plaukai puošia kiekvieną žmogų ir tampa įvaizdžio akcentu. Tačiau netinkama priežiūra ir plaukų kosmetikos naudojimo pagrindų nežinojimas gali sukelti pražūtingų rezultatų.

Dažymas, terminis poveikis, įvairių medžiagų naudojimas, aplinkos poveikis – visa tai veikia mūsų plaukus.Ir ne kiekvienas grožio salonas sugeba išsaugoti jūsų plaukų grožį. Plaukų atstatymas yra kruopštus ir subtilus dalykas. Norėdami išvengti situacijos, kai plaukus galėtumėte susirišti tik į kuodelį arba paslėpti po kepure, turite rūpintis ir tinkamai juos prižiūrėti.

Kaip pasirinkti išties efektyvią plaukų kosmetiką tarp įvairių ryškių buteliukų parduotuvių lentynose? Norėdami suprasti kiekvieno iš jų sudėtį, turite būti bent profesionalus chemikas.

Daugelis moterų plaukų priežiūrą renkasi pagal savo draugų ar kirpėjų patarimus, tačiau draugės rekomenduoja tai, kas tinka jų plaukams, o kirpėjos renkasi tik kokybiškus ir geros suddėties produktus, todėl jų rekomendacijos tikrai yra profesionalios.

Tinkamas šampūno pasirinkimas yra sveikų, gerai prižiūrimų plaukų garantas. Ar tikrai žinote tiksliai savo plaukų tipą ir su juo susijusias problemas? Ar tikrai renkatės geriausią plaukų prausiklį?

Geras šampūnas turėtų kompensuoti baltymų, drėgmės ir maistinių medžiagų praradimą, padidinti plaukų elastingumą, apsaugoti odelę, turėti UV filtrą, taip pat pašalinti elektrifikaciją ir padaryti plaukus šilkinius.
Šampūnas gali būti visiškai bet kokios konsistencijos. Paprastai profesionalūs šampūnai yra vidutinio tirštumo. Viskas priklauso nuo vandens ir kitų medžiagų koncentracijos produkte.

Kalbant apie kvapą, jis turėtų būti malonus jums asmeniškai. Yra prekių ženklų, kurie daugiausia dėmesio skiria natūraliems ingredientams. Tokiais atvejais kvapas gali būti švelnus.

Pageidautina, kad plaukų šampūnas neturėtų agresyvių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, tokių kaip natrio sulfatas. Visa kita yra jūsų asmeninis pasirinkimas. Kažkas mėgsta šampūnus su silikonais, tačiau ne visiems jis tinka.
Grožio salonų meistrai yra išbandę daug priemonių, todėl patirties ir patarimų šioje srityje turi daugiausiai.