Kiekviena turime unikalų ir skirtingą stilių. Vienos mėgsta klasikinius, moteriškus drabužius, kitoms imponuoja laisvalaikio ir gatvės stilius, o trečios nebijo eksperimentuoti ir derina skirtingus drabužius bei aksesuarus. Tačiau nepaisant to, kokį stilių propaguotumėte, renkantis drabužius, labai svarbus jų universalumas. Jei drabužį užsidėsite tik kartą ir jam įsigyti paaukosite nemažą sumą, tai bus labai prasta investicija. Visi dizaineriai ir stilistai rekomenduoja pirkti tai, ką galėsite pritaikyti prie įvairių derinių ir dėvėti tiek kasdien, tiek laisvalaikiu ar vakarėlių metu. Vienas pavyzdžių – kombinezonai. Tai rūbas, kuris beveik niekada taip ir neišeina iš mados, o su laiku atsiranda vis naujų dizainų ir jo dėvėjimo būdų. Svarbiausia – pasirinkti poreikius atitinkantį kombinezoną pagal jų tipus. Su pastaraisiais mus supažindins internetinės drabužių parduotuvės Technomada.lt konsultantai.

Laisvalaikio

Laisvalaikio kombinezonai – tai laisvo, neįpareigojančio stiliaus, dažniausiai džinsinės ar kitos tvirtesnės medžiagos drabužiai, kurie puikiai tinka kasdieniam dėvėjimui. Jie dera prie sportinės avalynės, kuprinės ir šauniai atrodys net ir po šilta žiemine striuke. Perkant tokį kombinezoną, prioritetą teikite jo patogumui ir medžiagos kokybei. Taip drabužiu galėsite džiaugtis labai ilgai.

Šiuolaikiški

Šiuolaikiški kombinezonai yra dėvimi ant palaidinių aukštu kaklu ar marškinėlių, dažniausiai yra itin plonos medžiagos, su plačia arba platėjančia kelnių dalimi. Jie puikiai tinka gatvės stileivoms ir gali būti dėvimi einant į pasimatymą, koncertą ar susitikimą su draugais. Šie kombinezonai taip pat gali turėti įvairių aksesuarų ir papuošimų: sagas, išsiuvinėtus paveikslėlius ir pan. Tai jiems suteikia žaismingumo.

Vasariniai

Vasarą norime laisvės ir patogumo, todėl kombinezonai gali būti puiki išimtis moterims, kurios nemėgsta suknelių ir sijonų. Kombinezonas nevaržys judesių ir tuo pačiu atrodys dailiai. Vasariniai kombinezonai yra pagaminti iš plonos, „kvėpuojančios“ medžiagos ir susideda iš viršutinės ir šortukų dalies. Jie dera ir prie platformų, ir prie sportinių batelių, ir prie aukštakulnių ir švarko, jei kombinezonu ketinate pasipuošti vakare. Jei rinksitės kombinezoną su atvirais pečiais, galite paeksperimentuoti su kaklo papuošalais ir taip paįvairinti savo drabužių derinį.