Atsižvelgiant į rimtą konkurenciją padangų rinkoje, pirmaujantys gamintojai paprastai sutelkia savo dėmesį tam tikrų charakteristikų rinkiniui, kuris padaro šio konkretaus prekės ženklo padangas atpažįstamas ir paklausias.
Neįmanoma nustatyti vienareikšmio lyderio rinkoje: kiekvienas gamintojas turi legendinius modelius, kuriuos mėgsta ir reikalauja klientai. Kita vertus, ekspertai reitinguoja jo gamintojus remdamiesi moksliniais tyrimais, statistika ir klientų atsiliepimais.

Geriausi pasaulio gamintojai yra šie:

„Continental“ yra Amerikos gamintojas, kurio metinė gamyba siekia 90 milijonų vien lengviesiems automobiliams skirtų padangų. Būtent ši įmonė pradėjo gaminti sintetines gumos ir ekologiškas padangas.
„Michelin“ yra patogios, patvarios padangos. Aukšta kaina atitinka aukštą kokybę.
„Goodyear“ yra viena didžiausių padangų gamintojų pasaulyje. Pirmasis skysčio pašalinimo iš padangų, turinčių aukštą akustinį komfortą, kūrėjas. Ekspertų teigimu, padangų kokybė labai priklauso nuo gamybos šalies. Geriausia yra guma, gaminama Vokietijos gamyklose.
„Pirelli“ yra oficialus „Formulės 1“ lenktyninių padangų tiekėjas. Geriausias sukibimas važiuojant dideliu greičiu. Produktai skirti aukščiausios klasės automobilių savininkams.
„Kumho“ yra gana jaunas, bet labai sėkmingas Pietų Korėjos prekės ženklas. Gamina savaime užsandarinamas padangas;
„Nokian Tyres“ yra legendinis žieminių padangų gamintojas, žinomas beveik kiekvienam Ukrainos piliečiui;
pasaulinė inovacijų ir bandymų lyderė yra „bridgestone“. Gaminamos patvarios, judrios padangos su padidintu standumu;

50% padangų rinkos užima mažiau žinomos bendrovės, vadinamos antros pakopos prekės ženklų savininkės ir gamina kokybiškus produktus patraukliomis kainomis.

Akivaizdu, kad geriausios padangos paprastai yra brangių gamintojų padangos, kurias gaminant buvo pritaikytos naujausios technologijos, leidžiančios šioms padangoms puikiai atlikti visus bandymus. Todėl toks padangų įvertinimas yra naudinga informacija, nes tai yra daugumos vairuotojų pasirinkimas, iš kurių daugelis prieš pirkdami analizavo rinką, kainas, konsultavosi su profesionalais, tyrinėjo testus, perskaitė atsiliepimus Ir dauguma jau turi savo patirtį naudojant kai kuriuos padangų modelius.