Papuošalai paprastai skiriami į vyriškus ir moteriškus. Būna ir universalių, bet vadinamieji unisex aksesuarai sudaro palyginti nedidelę dalį. Šio straipsnio tema – vyriški papuošalai. Iš karto galima atskleisti, kad gausių aplodismentų visuomet pelno laikrodžiai – geras vyriškas laikrodis yra tarsi raktas į stilingumą (priklausomai nuo stiliaus, tai gali būti raktas į solidumą, sportiškumą ar pan.).

Laikrodis – aksesuaras, madingas ir vakar, ir šiandien, ir rytoj

Laikrodžiai – nesenstantis aksesuaras. Pasaulyje nemažai gamintojų, kuriančių nuostabius produktus. Lietuva taip pat gali pasigirti čionykščiais įspūdingais laikrodžiais. Nors simpatijos vis lekia Šveicarijos pusėn, tačiau tiek žinovai, tiek paprasti vartotojai sutinka, jog dėmesio vertų produktų galima rasti ne vieno gamintojo asortimente. Ypač gražūs, ilgaamžiai, saviti – taip galima pasakyti ir apie minėtus šveicariškus, ir apie japoniškus, vokiškus bei kitų šalių kūrėjų darbo vaisius.

Tiek patiems pardavėjams, tiek pirkėjams malonu žinoti, kad kokybiški laikrodžiai patikimai veikia ne porą metų. O jeigu jums svarbiausias kriterijus yra stilingumas, irgi aktualu pabrėžti, kad klasikinio dizaino (ar šiek tiek sumoderninti) aksesuarai laikui bėgant išlieka tokie pat žavūs estetiniu požiūriu. Galima performuluoti: laikrodis yra toks aksesuaras, kuris madingas ir vakar, ir šiandien, ir rytoj. Ir prieš mėnesį, ir šį mėnesį, ir po mėnesio. Ir pernai, ir šiais metais, ir kitais…

Papuošalų įvairovė

Vyriški laikrodžiai – visuomet geras aksesuaras. Tai jau supratote iš ankstesnių pristatytų teiginių.

Įdomu pasižvalgyti ir po kitų vyriškų papuošalų lentynas. Gana populiarus pasirinkimas – apyrankės. Jų pastaraisiais metais prigaminta daug ir visokių. Vienos odinės, kitos metalinės, rinkoje vis gausesnis išmaniųjų asortimentas (geriau išmanioji apyrankė ar išmanusis laikrodis – klausimas, į kurį ne taip paprasta atsakyti).

Kai kurie vyrai segi auskarus (dažniausiai vieną auskarą). Kiti renkasi grandinėles. Besidomintys mada tikriausiai skaitė, kad atgimsta žiedai su antspaudais.

Ką visa tai reiškia? Ogi tai, jog vyriškų papuošalų įvairovė stulbinanti. Nors dominuoja moteriški, tačiau paieškojus randama ir vyriškų (ir ne tiek mažai). Tik yra vienas „bet“. Jei pasipuošiama laikrodžiu, keliomis apyrankėmis, grandinėle, auskarais… tada jau puošyba perteklinė. Viskas su saiku – principas, kuris derinant aksesuarus itin svarbus.

Net jei suderinsite brangius, prestižinius papuošalus, tačiau jų bus per daug, tikriausiai nepadarysite gero įspūdžio. Akivaizdu, kad vienas gražus žiedas yra geriau nei po žiedą ant kiekvieno piršto.

Laikrodžiai, laikrodžiai, laikrodžiai!

Laikrodžiai yra vertinami labai pozityviai. Jie populiaresni už žiedus ir kitus puošybos elementus. Kas be ko, kaip ir visur, taip ir čia nuomonių esama skirtingų, ypač kalbant apie prabangos kategoriją. Užtat laikui bėgant laikrodis tampa dar didesne ikona. Net modernių išmaniųjų laikrodžių fone tradiciniai nelieka nuošaly. Juk tai klasika, o klasika nelinkusi eiti į autsaiderių flangą.

Ar turite laikrodį? Jei taip, kiek laiko jį jau segite? Ar kada apskritai susimąstėte, jog tai pripažįstamas vyriškas aksesuaras? Nesvarbu, ar įsigijote jį už trisdešimt eurų, ar paklojote žymiai stambesnę sumą, laikrodis lieka laikrodžiu – puikiu ir stilingu daiktu.