vasariskos basutesAtėjus vasarai labai didelis džiaugsmas į spintą sudėti šiltus, sunkius, nuobodžius batus. Laikas nešioti vasariškus batelius ar lengvas basutes. Šiais metais avalynės pasirinkimas, toks platus, kad išties sunku išsirinkti. Spalvų paletė taip pat labai plati. Galite rinktis nuo natūralių, minimalistinių spalvų iki spalvotų, margų, blizgančių ar net ryškių neoninių spalvų batų. Kadangi vasarą veikiame daug daugiau veiktų, suprantama, kad kiekvienai jai reikalingi skirtingi batų. Todėl vasarinių batų dėžė yra būna kur kas didesnė nei žieminių.

 

Pagal kokius kriterijus rinktis batus:

  • Pagal veiklą. Tai tikriausiai pagrindinis dalykas, pagal kurį priklauso, kokią avalynę rinktis. Jeigu jums reikalingi batai aktyviai veiklai. Svarbiausia, kad batai būtų išties patogūs. Rinkitės sportinius batelius arba sportines basutes, kurios šiais metai taip pat labai madingos. Jeigu jums reikalingi nauji bateliai šventei, žinoma, ieškosite puošnių batelių ar aukštakulnių basučių.
  • Pagal figūrą. Taip, labai svarbus aspektas, kad avalynė tiktų pagal jūsų figūrą. Nuo to priklauso ir batų patogumas ir bendras estetinis vaizdas. Ne visi batai tinka visokioms moterims. Pavyzdžiui, jeigu esate žema, smulkaus sudėjimo niekada nesirinkite batų aukštais virš kelių aulais. Užsidėjusi tokius batus, atrodysi dar žemesnė. Vizualiai tai gali pabloginti vaizdą.
  • Pagal mada. Dažniausiai sekame paskutinės mados tendencijas, tačiau nereikėtų pamiršti, kad mada greitai keičiasi ir reikėtų gerai apgalvoti, ar tokie batai jums tikrai patinka.
  • Jeigu perkate internetu, labai svarbu išsirinkti tinkamą dydį. Išsimatuokite savo pėdos ilgį centimetrais, taip tikrai tiksliai žinosite dydį, o internetinių parduotuvių pardavėjai dažniausiai prie aprašymų ir pateikia dydžių lentelę.

 

Šių metų vasarinių batų tendencijos.

  • Sportiniai bateliai. Žinoma, kaip gi be jų. Šiais metais vis dar labai madinga sportiniai batai. Čia jau skonio reikalas, kokio stiliaus batus pasirinksite. Gali būti labai ekstravagantiški dideli sportiniai batai, gali būti lengvučiai bėgimo bateliai.
  • Vienas pagrindinių šių metų vasarinių batų yra basutės. Tai pati vasariškiausia avalynę, kokią gali pasirinkti bet kuri moteris. Šiais metais vasariškų basučių pasirinkimas labai įvairus. Gali būti odinės su dirželiais, gali būti platforminės su pintu padu. Apsilankiusi internetinėje parduotuvėje rasite didelį madingų basučių pasirinkimą.
  • Bateliai atviru kulnu. Kaip ir praeitais metais, tokie bateliai labai madingi ir šiemet. Dažniausiai tai būna odiniai, kurie tinka prie oficialesnės aprangos, arba pilti ar medžiaginiai, kuriuos priderinsite prie itin vasariškos aprangos, suknelės ar šortų
  • Šlepetės. Be jų tiesiog neįsivaizduojama išvyka prie ežero ar jūros. Tai labai patogu, bet kokios kelionės metu. O tuo labiau, kad šiandien galima rasti ir labai puošnių ir gražių šlepečių su kuriomis drąsiai galime eiti ir į miestą.
  • Puošnūs bateliai. Kokius batelius vakarėliui ar svarbiai šventei rinktis šią vasarą taisyklių nėra. Visi elegantiški lengvų spalvų bateliai, puikiai derinami prie puošnios ar oficialios aprangos.