Jei rimtai galvojate apie geros darbo vietos sukūrimą namuose, turėtumėte pradėti nuo stalo. Pastaraisiais mėnesiais pasaulis labai pasikeitė, pandemija padarė tam tikrų korekcijų. Atsižvelgiant į tai, kas vyksta, daugelis susidūrė su problema – darbo vietos organizavimu namuose. Gali atrodyti, kad problema yra lengvai išsprendžiama – padėkite stalą ir dirbkite, bet ne, butas yra gyvenamasis plotas, o ne biuras, jame sunku sukurti patogią darbo vietą, kuri netrukdo likusiems buto gyventojams. Todėl būtina gerai apgalvoti savo darbo vietą, kad namiškiai netrukdytų jums, o jus jiems ir neužimtumėte per daug vietos su savo darbo įranga.

Šiandien daugeliui žmonių namuose dirbti pakanka nešiojamojo kompiuterio ir interneto prieigos. Idealiu atveju, norint efektyviai dirbti, jums reikės stalo ir kėdės, kurie parenkami atsižvelgiant į buto savininkų užsiėmimo specifiką.

Kodėl verta rinktis reguliuojamą stalą?

Minimalus baldų komplektas darbui namuose apima stalą, kėdę. Šių baldų pasirinkimas yra didžiulis, todėl rinkdamiesi sutelkite dėmesį į kambario galimybes ir savo poreikius.

Darbo stalai namų biure turėtų atitikti jame dirbančio asmens užsiėmimą. Šiuolaikiniame namų biure beveik neįmanoma išsiversti be stacionaraus tradicinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio. Įranga turėtų būti padėta ant stalo taip, kad būtų patogu dirbti. Tam jums padės ištraukiamos klaviatūros lentynos, priedai ar lentynos monitoriui, spausdintuvui ar kitiems daiktams. Jei technika naudojama nedažnai ir reikalingas laisvas stalo paviršius, pravers papildomi stalviršiai kad pagrindiniam darbui nereikalingus daiktus būtų galima padėti toliau arba prireikus perkelti į šoną.

Nuolatinė sėdėjimo padėtis daro neigiamą poveikį organizmui – nutukimas, bloga kraujotaka, išsiplėtusios venos. Viso to galima lengvai išvengti, keičiant sėdimą ir stovimą vietą dirbant. Reguliuojamu stalu gali naudotis visa jūsų šeima, galite dirbti ne tik sėdint, bet ir stovint.