Planuojate vestuves ir jau numatėte savo šventei datą? Sveikiname – jūsų malonūs rūpesčiai ką tik prasidėjo! Kaip manote, koks rūpestis aplanko būsimus jaunavedžius pirmiausiai? Tikriausiai daugelis atsakėte teisingai – tai žiedai!
Santuokos žiedai yra bene svarbiausias klausimas, kuris priėmus sprendimą susituokti paprastai sprendžiamas pirmiausiai. O jų pasirinkimas yra tikrai labai platus. Vieniems vestuviniai žiedai – tai tarsi jaunavedžių vizitinė kortelė ir ji turi būti išskirtinė. O štai kitiems – tai toks aksesuaras, kuris turi būti patogus ir patvarus, nes dėvimas yra kasdien. Tačiau bet kuriuo atveju tai nėra eilinis papuošalas ir juos rinktis reikėtų atsakingai.

Vestuvinių žiedų tendencijos Lietuvoje yra labai įvairios. Vieni jaunavedžiai nori labai išskirtinių, unikalių ir kiek neįprastų žiedų, tuo tarpu kiti tradiciškai renkasi klasikinius. Pastebima, kad klasikinis žiedas tampa vis dažnesniu jaunavedžių pasirinkimu. Viena iš priežasčių – tai patraukli kaina, kita – jie niekuomet neišeina iš mados. Taip pat jų priežiūra yra labai paprasta, o prireikus galima nesudėtingai atnaujinti, ko negalima būtų pasakyti apie žiedus su deimantais ar kitokius.
Klasikinius žiedus labiausiai vertina tradicijų puoselėtojai ir gerbėjai. Taip pat ir tie, kuriems žiedai – tai amžinos meilės, bet ne pasipuikavimo simbolis. Be to, tokius žiedus esant poreikiui nesudėtingai galima sumažinti arba padidinti, ko taip pat negalima pasakyti apie graviruotus ar žiedus su deimantais. Pasirinkus klasikinius žiedus juos bet kada galėsite papildyti ir papuošti pasirinktais brangakmeniais, pavyzdžiui, vaikelio gimimo ar santuokos metinių proga. Taip pat labai populiaru išgraviruoti vaikų ar sutuoktinio vardus.

Renkantis bet kurį žiedą, labai svarbu atkreipti dėmesį ne tiek į jo dizainą, bet į patogumą. Rinktis žiedą, kuris būtų ne per daug platus ir ne pernelyg siauras.