Lietuvoje šis metodas nėra taip stipriai paplitęs kaip debiliacija. Tad visų pirma atskirkimia šiuos du būdus. Lyginant depiliaciją ir epiliaciją skiriasi plaukelių depiliavimo būdas. Epiliuojant plaukelio folikulas veikiamas kitaip, po epiliacijos plaukeliai atauga po žymiai ilgesnio laiko nei po depiliacijos.

Epiliacija galima atlikti ir namuose, bet geriau tai daryti pas profesionalus. Nesunkiai rastumėte elektroepiliacija Kaune ar Vilniuje. Klinikos suteikia profesionalų darbą lazeriu kuris pašalina plaukelius ilgam.

Epiliacija lazeriu

Šios procedūros metu skleidžiama šviesos energija lazerio spindulio pagalba. Lazeris šviesą paverčia karščiu sunaikindamas plauko folikulą.

Reikia nepamiršti, jog šiai procedūrai svarbus plauko augimas. Telogeno, anageno ir katageno fazės. Būtent dėl šios priežasties norint palaikyti epiliuotas kūno dalis reikia atlikti šią procedūrą kartą į kelis mėnesius.

Žinoma rezultatai priklauso ir nuo žmogaus fiziologinės būsenos, tai įtakoja plaukų spalva, plauko storis, folikulo gylis.

Po keletos seansų kai kuriems plaukeliai neataugai ir metus. Toks rezultatas gali būti pasiektas to 5-6 seansų, bet klientas turi laikytis griežto plaukų augimo ciklo.

Ar epiliacija lazeriu yra skausminga?

Atsakymas yra – ne, tuom ši procedūra ir yra populiari, nes viską ką Jūs galite pajusti procedūros metu, tai nedidelis dilgčiojimas kai yra depiliuojamos jautresnės kūno vietos.

Taip pat, norint geriausiu rezultatų reikia nepamiršti pasiruošti procedūrai iš anksto. Prieš atvykstant į procedūrą reikia nuskusti plaukelius dieną ar dvi prieš. Rekomenduojama vengti saulės ar bet kokios kitos spinduliuotės. Svarbu atkreipt dėmesį į tai, jog jeigu deipliavote plaukelius ar vaškavote prieš procedūra anksčiau nei prieš – savaites, reiktu šiek tiek palaukti.

Kas yra elektroepiliacija?

Kitaip tai vadinama elektrolizė. Jos metu plaukeliai yra pašalinami elektros impulsais. Tuo metu kai lazeris praeina pro odą – plaukelių folikulai suyra. Ši procedūra skausminga, tad kartais naudojama vietinė nejautra.

Elektroepiliacija išsiskiria iš kitų šios srities būdų tuo, jog ji yra labai efektyvi, nesvarbu koks odos tipas ar plaukelio spalva bei storis, ši procedūra bus efektyvi bet kokiam žmogui.

Sėkmingai atlikus pakartotinius seansus plaukeliai atauga plonesni arba laikui bėgant išvis nebe atauga.

Svarbu priminti, jog ši procedūra gali užtrukti net iki 15 valandų! Šią procedūra dažniausiai atlieka tik mažiems kūno plotams, kadangi procedūros metu veikiamas kiekvienas plaukelis individualiai. Po procedūros lieka paraudimas kuris dingsta po 1-2 dienų.

Populiarumas

Ši, pasaulyje jau tapusi standartinė procedūra vis labiau populiarėja ir Lietuvoje, kadangi tik ši procedūra gali pilnai panaikinti plaukelius ant odos visam laikui – todėl ji ir yra tokia populiari.

Apibendrinant

Standartinė epiliacija yra visiškai neskausminga ir gali panaikinti plaukelius metams, o elektroepiliacija yra skausminga, dažniausiai reikalaujanti vietinės nejautros, bet po 5-6 seansų toje kūno vietoje plaukelių turėtų niekada nebebūti.

Norint sužinoti daugiau apsilankykite depiliacijoscentras.lt