Jūsų naudojamos dėžės niekaip neapsaugo siuntų nuo vidinių pažeidimų? Taip yra dėl to, kad nenaudojate jokių apsauginių priemonių. Pakavimo medžiagų pardavėjai pabrėžia, kad ypač užsiimantys el. prekyba turėtų daugiau lėšų skirti į siuntų saugumą. Paprastos pakavimo medžiagos niekaip neapsaugo siuntų nuo vidinių pažeidimų, todėl apsaugai geriausia būtų naudoti izoliacines medžiagas. Paprastos kartoninės dėžės netgi ne visada tinkamos tam tikrų grupių daiktams pakuoti. Jeigu ieškote tokių medžiagų, kurios galėtų apsaugoti jūsų prekes nuo vidinių pažeidimų, tai tiesiog dėžes siūloma pirkti kartu su apsauginėmis medžiagomis, kurias šiuo metu siūlo pakavimo medžiagų prekyba užsiimančios el. parduotuvės.

Kartoninės dėžės trapių daiktų pakavimo metu gali būti naudojamos su burbuline plėvele.

Pakavimo medžiagų pardavėjai pabrėžia, kad jeigu pakuojamas daiktas yra labai trapus, tai didžiausia kliūtis atsiras izoliuojant tą daiktą nuo smūgių. Nenaudojant jokios apsaugos, siunta gavėją pasieks su pažeidimais. Burbulinė plėvele, kurią siūlo pakavimo medžiagų el. parduotuvės, kainuoja gana nedaug ir tai yra viena geriausių priemonių, siekiant išvengti daiktų pažeidimų. Šią plėvelę kartu su dėžėmis galite įsigyti iš populiariausių pakavimo medžiagų el. parduotuvių.

Pabrėžtina, kad perkantiems dėžes, reikėtų dairytis ne tik į apsaugines medžiagas – kiekvienai prekių grupei reikėtų naudoti skirtingas pakavimo medžiagas, nes taip bus išvengiama didelių išlaidų ir svarbiausia – nuostolių. Minėtos pakavimo medžiagų el. parduotuvės šiuo metu siūlo ir kartonines dėžes, ir kurjerinius vokus, ir siuntų maišus. Geriausia tai, kad vienoje el. parduotuvėje jūs rasite praktiškai viską kas bus reikalingas siuntų paruošimui.

Visos dėžės turėtų būti pasirenkamos pagal atitinkamus dydžius.

Jeigu prekiaujate įvairių dydžių daiktais, tai kiekvienam reikėtų naudoti skirtingų dydžių dėžes. Kodėl? Jeigu smulkų daiktą pakuosite į nemažą dėžę, tai jums tuomet reikės likusią tuščią erdvę užpildyti apsauginėmis medžiagomis, o tai būtų bereikalingos išlaidos. Kadangi pakavimo medžiagų el. parduotuvės dabar siūlo labai didelį pasirinkimą, siūloma atsižvelgti į visus pasiūlymus. Patartina visas pakavimo medžiagas kažkuriam laikui įsigyti vienu apsipirkimu – bus galima sutaupyti gana nemažai pinigų.