Profesionalūs kineziterapeutai Vilniuje yra gydytojai, mokantys natūralius ir dirbtinius fizinius veiksnius naudoti terapijai, profilaktikai ir medicininei reabilitacijai. Pagrindinė šių specialistų atsakomybė yra atkurti fizinę ir funkcinę žmogaus veiklą.
Jis sugeba atkurti inkstų, sąnarių, odos, širdies, galvos ir kitų organų funkcionalumą. Be to, svarbi kineziterapeuto užduotis yra užkirsti kelią ligoms, jų atsiradimui ir progresavimui.

Reguliarus apsilankymas pas kineziterapeutą kartą per kelis mėnesius padės ne tik atsikratyti esamų ligų, bet ir išvengti galimo pavojaus bei užtikrinti jūsų kūno funkcionalumą.

Gana dažnas atvejis, kai gydantis gydytojas, pavyzdžiui, neurologas ar ortopedas chirurgas, kreipiasi į kineziterapeutą konsultuotis. Šiuo atveju kineziterapeuto užduotis yra pasirinkti ir atlikti optimalų gydymo kursą. Ne mažiau dažnas atvejis, kai pacientai kreipiasi į kineziterapeutą. Tada kineziterapeutas savarankiškai nustato diagnosę ir parenka optimalų gydymo kursą. Kineziterapeuto konsultacija yra ypač svarbi gydant kaulų ir raumenų sistemos ligas kaip gimdos kaklelio, krūtinės, juosmens stuburo osteochondrozę, artritą ir kitas ligas.

Kineziterapeutai vertina kūną kaip visumą, o ne sutelkia dėmesį tik į individualius traumos ar ligos aspektus.
Bet kokios konsultacijos su gydytoju prasideda nuo paciento apklausos. Dažnai pacientai jau turi tyrimų rezultatus, kuriuos reikia parodyti gydytojui konsultacijos metu. Taip pat turėtumėte pasakyti kineziterapeutui apie visus vaistus, kuriuos vartojate ar vartojote neseniai. Tada kineziterapeutas atlieka tyrimą, kurio metu nustato tam tikrų sutrikimų priežastis ir nustato diagnozę. Kai kuriais atvejais norint nustatyti galutinę diagnozę, gali prireikti papildomų tyrimų, pavyzdžiui, ultragarso, rentgeno, kraujo tyrimo, šlapimo analizės ir kt. Turite žinoti, kad kineziterapija, kaip ir daugelis kitų gydymo metodų, turi kontraindikacijų, todėl gydymą gali atlikti tik kvalifikuotas kineziterapeutas.

Platus procedūrų asortimentas gali pašalinti daugybę kūno problemų. Bet nustatyti gydymo metodą yra kineziterapeuto užduotis, kuri turi atidžiai ištirti pacientą ir nustatyti teisingą diagnozę.