Kelionės mikroautobusais yra vis labiau populiarėjanti kelionių forma. Tokiu būdu keliaujama ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Kokios gi priežastys paskatina rinktis keliones mikroautobusais ir ką verta apie jas žinoti?

Privalumai
Dažniausiai kelionės mikroautobusais patrauklios tuo, kad nereikia patiems vairuoti automobilio, rūpintis kelionės maršrutu, automobilio būkle ir kitais su kelione susijusiais rūpesčiais. Keliaujant mikroautobusu tereikia sėsti ir mėgautis kelione, o suplanuotų sustojimų metu galima pasirūpinti maisto atsargomis ar nueiti į tualetą.

Komfortas
Laikai, kuomet mikroautobusuose keleiviai nepatogiai sėdėdavo kietose kėdėse, o salone tvyrojo tvankus oras, jau senai praeityje. Šiuolaikiniai mikroautobusai yra su komfortiškomis, plačiomis, minkštomis ir atlenkiamomis sėdynėmis, keleiviams skirtomis pagalvėlėmis ir kondicionavimo bei šildymo sistemomis. Vežėjai pasirūpina netgi papildomais keleivių komforto rodikliais, tokiais kaip nemokamas interneto wi – fi ryšys. Šiais mikroautobusais organizuojamas keliones į įvairias Europos šalis rasite čia: https://www.olandijakasdiena.lt/paslaugos/keleiviu-pervezimas/.

Kaip gi bagažas?
Pirmą kartą ketinantiems keliauti mikroautobusu dažnai kyla klausimas dėl bagažo. Informaciją apie tai, kokį maksimalų bagažą gali vežtis vienas keleivis, suteiks kelionę organizuojanti bendrovė. Tačiau paprastai dauguma mikroautobusų modelių turi talpias bagažines, tad problemų dėl bagažo neiškyla.

Kelionių kryptys
Mikroautobusais galima nukeliauti praktiškai į bet kurią šalį, kurios nuo Lietuvos neskiria jūra ar vandenynas. Dažniausiai mikroautobusais keliaujama į Europos šalis. Šios kelionės trunka pakankamai neilgai, tad puikiai tinka ir norintiems keliauti su vaikais.

Kelionės mikroautobusu kaina labiausiai priklauso nuo maršruto atstumo. Taip pat kainai įtakos turi mikroautobuso komforto klasė ir kitos ne tokios svarbios aplinkybės. Kai kurios bendrovės taiko nuolaidų sistemas keliaujantiems grupėmis bei lojaliems klientams. Tad išsirinkti patikimą įmonę ir nuolat naudotis jos paslaugomis yra puikus būdas ne tik pakeliauti, bet ir sutaupyti.