DPAS yra testas, skirtas potencialiems instruktoriams, kurie neįvykdė 32 valandų DITC, nes instruktoriaus paraiškos pateikimo metu niekas nebuvo suplanuotas. Prašymas gauti MV3112 vairavimo instruktorių turi būti pateiktas su privalomu 50 EUR mokesčiu už 24 mėnesius arba proporcingą 2 EUR mokestį per mėnesį departamentui. B vairavimo kategorija – ne toks jau paprastas įgijimo procesas.

Vietinės vairavimo mokyklos

    

Norėdami gauti daugiau informacijos apie kiekvieno CDL vairuotojų mokymo mokyklos savininko / vadovo ir instruktoriaus asmens patikrinimą, rekomenduojame susisiekti su vietine vairavimo mokykla arba Motorinių transporto priemonių skyriumi (DMV). Reikalavimai įvairiose valstijose gali skirtis, todėl rekomenduojame atlikti vairuotojo patikrinimą, kuris apima jūsų vairavimo istoriją ir teistumą, taip pat gyvenamosios vietos įrodymą, taip pat automobilio draudimo ir transporto priemonės registracijos patvirtinimą.

    

Pirmas žingsnis norint tapti sunkvežimio vairuotoju – įgyti A klasės (arba CDL) vairuotojo pažymėjimą 5 metų laikotarpiui, jūsų vairuotojo pažymėjimas 4 balais žemesnis, teistumo nėra.

 

Licenzijos

    

Turėdami šią licenciją, galite pradėti savo karjerą kaip pristatymo sunkvežimio vairuotojas studijuodami komercinio vairuotojo pažymėjimą (CDL). Norėdami gauti CLP, turite turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, turėti galimybę laikyti pagrindinių sunkvežimių įgūdžių ir žinių testą bei mokėti mokestį. Daugelyje vietų, pavyzdžiui, Niujorke, norint dirbti automobilių nuomos paslaugoje, reikalingas komercinis vairuotojo pažymėjimas ir komercinis automobilio draudimas.

    

Visi „Uber“ vairuotojai turi atitikti amžiaus reikalavimus, vairuotojo pažymėjimo statusą ir vairavimo patirtį, jei nori užsiregistruoti „Uber“ vairuotojais. Norint tapti sunkvežimio vairuotoju, reikia atlikti šešis žingsnius. Standartinio vairavimo egzamino išlaikymas. Gyventojams be galiojančio vairuotojo pažymėjimo draudžiama vairuoti komercines ir šeimos automobilius.

    

Transporto departamentas (DOT) reikalauja, kad visi profesionalūs sunkvežimių vairuotojai, kertantys valstybines linijas, būtų bent 21 metų amžiaus. Kai kurios įmonės gali turėti biurus su vietiniais adresais, todėl vairuotojai nuo 18 iki 21 metų amžiaus gali dirbti sunkvežimių vairuotojais.

 

Patirtis darbo rinkoje gali padėti igyti teisę vairuoti

    

Nesvarbu, ar tai būtų įvadas į vairuotojus, ar darbo patirtis kitame darbe, galite pastebėti, kad darbo patirtis kitame darbe padės tapti vairuotoju. 6 žingsnis Patirties įgijimas Remiantis San Francisco Chronicle, kai kurie darbdaviai nesamdo traktorių priekabų vairuotojų, neturinčių dvejų metų patirties, pavyzdžiui, pristatymo sunkvežimių vairuotojų, tačiau daugelis vairuotojų taip pat turi ankstesnės sunkvežimių vairuotojų ar kurjerių patirties. Daugelis žmonių tampa vairuotojais norėdami užsidirbti keletą papildomų dolerių, o kiti vairuoja visą darbo dieną.

    

Jei tapsite vairuotoju automobilių nuomos įmonėje, pvz., „Uber“, galite uždirbti nuolatines pajamas, jei esate bedarbis. Jei galite valdyti nepastovias pajamas, dideles pridėtines išlaidas, be medicininės priežiūros, išėjimo į pensiją ar papildomų pašalpų ir esate pasirengę sunkiai dirbti šešias dienas per savaitę, nebijodami mokyti vairuotojus stažuotojus esant intensyviam eismui, gali būti protinga tęsti tokią karjerą.

    

Sunkvežimio vairuotojo profesijos pasirinkimas yra pirmas žingsnis siekiant atrasti savo aistrą kelyje. Gyvenimo būdo pokyčiai gali būti vienas didžiausių žingsnių norint tapti sunkvežimio vairuotoju, tačiau ši karjera suteikia unikalių galimybių, kurių negali pasiūlyti joks kitas darbas. Vairavimo mokyklos pasirinkimas gali būti vienas iš svarbiausių žingsnių pradedant sunkvežimio vairuotojo karjerą. Vairuotojo paieškos programa Renkantis edukacinę programą reikia daug apgalvoti, tyrinėti ir planuoti.

 

Mokyklų vadovai

    

Vairuotojų ir trenerių rengimo mokyklos vadovas yra vairuotojų mokytojo egzamino mokymosi vadovas. Kurso planas – Nebaigus internetinio kurso turėtų būti bent jau tai, kas yra pasyviosios mokymo programos plane, pateiktame Vairuotojų mokymo mokyklos A priede ir Instruktoriaus vadove. Eikite į vietinį DLTC (Vairuotojo pažymėjimo tikrinimo centrą) ir paprašykite leidimo susitikti su asmeniu, atsakingu už vairavimo instruktoriaus klausimus.

    

Tai padeda vairuotojams studentams lengviau sužinoti apie įvairias krovinių pervežimo įmones ir rasti A klasės CDL darbus. Kitas būdas užsidirbti CDL yra užsiregistruoti sunkvežimio vairavimo mokymo programoje.

    

Kombinuotas transporto priemonės patvirtinimas gali suteikti vairuotojo kvalifikaciją, įskaitant puspriekabių, pavojingų medžiagų, mokyklinių transporto priemonių ir sunkvežimių cisternų vairavimą. Ateina įstatymas, pagal kurį studentai turi pateikti savo vairavimo instruktoriaus kvalifikacijos pažymėjimą. Kad įgytumėte teisę įgyti instruktoriaus kvalifikaciją, turite turėti saugius ir kompetentingus vairuotojus.

 

Sunkvežimių vairuotojo egzaminai

    

Šie sunkvežimių vairuotojai galės jums paaiškinti savo darbo realijas ir pasikalbėti apie tai, ar turite savybių, kurių reikia geram sunkvežimio vairuotojui. Jie turi teikti paslaugas, atitinkančias vyriausybinių reguliavimo agentūrų ir taksi tinklo, į kurį keliauja, standartus. 

 

Nuomojamų viešųjų transporto priemonių vairuotojai, eidami pro valdžios institucijas, turi žinoti ir laikytis saugos taisyklių.

 

Pabaigai

    

Taksi vairuotojas automobilius važinėja taksi skaitiklio apskaičiuotu tarifu; viešosios nuomos transporto priemonės vairuotojas vairuoja transporto priemones personalui ir lankytojams vežti automobilių nuomos įmonių, įmonių, vyriausybės vardu organizacijoms, nes vairavimo instruktoriams tenka didžiulė atsakomybė, kai priimame naujus vairuotojus ir mokome juos dirbti eismo sąlygomis. Plačiau Kelias.net.