Tikriausiai greitieji kreditai jau nieko nestebina savo prieinamumu ir greitumu juos gauti. Norint gauti greitąjį kreditą nebereikia net iškelti kojos iš namų, pakanka susirasti kredito bendrovę, kuri jums gali paskolinti geriausiomis sąlygomis ir užpildyti formą jos interneto svetainėje. Tačiau greitieji kreditai yra išduodami dažniausiai labai trumpam laikotarpiui, dažniausiai nuo vieno iki trejų mėnesių. O kaip yra su ilgalaikėmis paskolomis? Ar ilgalaikės paskolos išduodamos taip pat lengvai kaip ir greitieji kreditai internetu? Šiame trumpame straipsnyje pabandysime atsakyti į šį klausimą, kad jums taptų lengviau suprasti kaip išduodamos ilgalaikės paskolos internetu.

 

Norint gauti ilgalaikę paskolą galioja praktiškai lygiai tokios pačios sąlygos kaip greitiesiems kreditams.

 

Pagrindinės sąlygos norint gauti paskolą ilgesniam laikotarpiui:

  • Stabilios ir oficialios mėnesinės pajamos – gaunamos pajamos turi pagrįstos oficialiais dokumentais.
  • Gera kredito istorija imant ilgailaikę paskolą yra labai svarbi, jeigu turėsi aktyvių įsiskolinimų, tai yra didelė tikimybė, kad jūsų paskolos prašymas bus atmestas(išskyrus tuos atvejus, kai reikalingas greitųjų kreditų refinansavimas)

 

Žinoma labai daug papildomų sąlygų priklauso ir nuo pasirinktos kredito bendrovės. Viena iš sąlygų gali būti reikalingas tam tikro turto įkeitimas, tai gali būti nekilnojamas turtas ar jūsų turimas automobilis.

 

Turto įkeitimas reikalingas tada kai skolinatės didesnę sumą, įkeičiant turtą kreditorius jaučiasi daug saugiau, jeigu jūs netyčia jūs nuspręstumėte dėl tam tikrų priežasčių nebevykdyti savo finansinių įsipareigojimų.

 

Atsakant į pagrindinį šio straipsnio klausimą kaip gauti ilgalaikę paskolą, viskas yra labai paprastą paskolos nuo metų iki penkių metų laikotarpio yra labai lengvai prieinamoms kiekvienam asmeniui. Jums tiesiog reikia atsirinkti kredito bendrovę, kuri jums siūlo geriausias sąlygas(mažiausios palūkanos, mažiausi papildomi mokesčiai ir pan.) ir užpildyti paraišką internetu ar nuvykus į klientų aptarnavimo centrą.

 

Vienas iš svarbiausių patarimų būtų, kad mes rekomenduojame jums kreiptis iškart į kelias kredito bendroves ir palyginti, kuri pateiks jums finansiškai naudingiausi paskolos pasiūlymą. Dažnu atveju ilgalaikės paskolos pasiūlymai gali skirtis ir keliais šimtais eurų, todėl būtina detaliai išanalizuoti kokias sąlygas siūlo kiekviena bendrovė.