Ieškote pigesnių vietų atostogoms? Jums tikrai nereikės išvykti už Lietuvos ribų, nes dabar kaimo turizmas gali pasiūlyti praktiškai viską, ką rastumėte didžiuosiuose Lietuvos kurortuose ir kitose šalyse. Kaimo turizmo sodybos šiuo metu siūlo platų pramogų pasirinkimą, o geriausia tai, kad kainos yra ypač patrauklios! Jeigu galvojate kur būtų galima pigiai pailsėti, tai neabejotinai turėtumėte atsižvelgti į populiariausių sodybų pasiūlymus. Lietuvoje sodybų skaičius nuolatos auga, tačiau visiems patartina kruopščiai panagrinėti visus pasiūlymus. Mat, kai kurios sodybos nėra skirtos atostogavimui – kai kurios vietos yra pritaikytos tik renginiams.

Jeigu galvojate ar verta šį kartą ilsėtis kažkurioje kaimo turizmo sodyboje, tai atsakymą sužinosite tik gerai pasidomėję visais pasiūlymais. Kai kuriose sodybose yra labai platus pramogų spektras, o nakvynė primins apsistojimą prabangiausiuose viešbučiuose. Geriausiai vertinamos kaimo turizmo sodybos dabar siūlo itin prabangius apartamentus ne tik pavieniams asmenims, bet ir šeimoms. Sodybose galima rinktis tiek atskirus kambarius, tiek ir specialius namukus, jeigu atostogaujama didesniame žmonių būryje. Žinoma, namukai siūlomi ne visose vietose. Pačios populiariausios kaimo turizmo sodybos siūlo įvairių kategorijų apartamentus – tiek prabangius, tiek ir ekonomiškus.

Prabangesnių apartamentų ieškantys turistai iš anksto turėtų pasiruošti kiek didesnę sumą. Žinoma, nereikės atseikėti tokių milžiniškų sumų, kurias tektų mokėti kurortuose. Jeigu jus labiausiai domina pramogos, tuomet reikėtų dairytis į kiek ekonomiškesnius apartamentus, nes jų nuomos kaina yra mažesnė. Ypač svarbu pabrėžti, kad populiariausios kaimo turizmo sodybos visada sulaukia daug dėmesio. Norintiems išvengti nesklandumų, patartina sodybą nuomotis su rezervacijos galimybe.

Rezervacijos galimybė suteikia teisę gauti apartamentus norimam laikui. Tai reiškia, kad išsirinkus sodybą atostogoms, vietą joje reikėtų rezervuoti kuo skubiau, jog paskui nebūtų situacijų, kuomet kiti žmonės tai padarys pirmiau. Rezervacija dažniausiai atliekama sumokant kažkokį tai mokestį. Jo dydis priklauso nuo daugelio faktorių. Kiekviena sodyba gali taikyti skirtingą rezervacijos mokestį, o kitose galbūt jis netgi nebus taikomas.

Kaimo turizmo sodybose ilsėtis norintys turistai turėtų iš anksto įvertinti siūlomų pramogų sąrašą. Ne visos pramogos galbūt jums bus aktualios.