Kartais kreditas internetu – lieka vienintelis, kuris galėtų išgelbėti. Daugiau niekas nepadės, daugiau niekas negalės išspręsti kilusios bėdos, tik tokie gauti pinigai… Ir, kas svarbiausia, neretai kreditas neišėjus iš namų bus geriau negu vartojimo kreditas iš banko. Kada?

 

Skubūs atvejai:

– Atlyginimas poryt, o pinigų reikia dabar;

– Reikia nedidelės sumos, tačiau visiškai nėra laiko eiti į banką;

– Įstrigote oro uoste ir reikia naujo lėktuvo bilieto, bet neturite sąskaitoje pinigų;

– Sprogo vamzdžiai namie, reikia skubaus remonto;

– Artimieji pateko į avariją, reikia pagalbos;

– ir t. t.

 

Kai esate alergiškas biurokratijai

 

Panagrinėkime plačiau tą punktą, kuomet kreditas internetu pranašesnis už banko paskolą vien dėl to, kad jums netenka pereiti biurokratijos 9 pragaro ratų… Toks dalykas kaip ėjimas prašyti paskolos iš banko – labai sudėtingas dalykas. Net jeigu reikalingas kreditas iki 10000 eurų ar mažesnis, vos kelių šimtų… Bankas pareikalaus nemažai dokumentų: asmens dokumentų, šeimos narių dokumentų, santuokos liudijimo, turto deklaracijos, pažymų iš Sodros, Vmi, Kadastrų biuro ir dar kur nors. Ir tai dar ne viskas. Kitaip negu kreditas neišėjus iš namų, bankas norės, kad jūs ten ateitumėte dažnai – kaskart, kai paaiškės, kad trūksta dar kokio nors vieno popieriaus. Galiausiai, bankas galbūt nuspręs, kad visgi esate dar per mažai patikimas, todėl jums suteikti pinigų negali. Tuomet reikės, kad rastumėte, kas už jus laiduotų savo turtu, arba užstatyti ar įkeisti savo brangesnį turtą: mašiną, namą ir pan. Visa tai truks labai ilgai. Pavyzdžiui, kreditai internetu nedirbantiems neteikiami, ir tai jūs sužinosite iškart, vos paprašę greitojo kredito. Kaip ir visus kitus dalykus. Atsakymą – teigiamą ar neigiamą – gausite tuojau pat, nedelsiant, taigi, nieko nereikės ilgai laukti, viską greitai sužinosite.

 

Kai planuojate iškart grąžinti

 

Dar viena situacija, kuomet kreditas internetu nuo 18 metu kur kas naudingesnis negu tas, kurį gali suteikti bankas – kuomet galite iš karto grąžinti viską, ką skolinatės. Gal jums tiesiog reikia tos paskolos itin trumpam laikui. Tuomet puiku, nes jums ir nereikės labai ilgai kažko planuoti, galėsite pasiskolinti per akimirką ir grąžinti tuojau pat. Beje, jeigu pasiskolinsite ir grąžinsite vos per parą, tuomet privalumų tik daugės: jūs galėsite tuos pinigus grąžinti visiškai be jokių palūkanų. Tad tai puikus pasirinkimas itin skubiems ir trumpalaikiams atvejams.

 

Kai esate išvykę iš Lietuvos

 

Jeigu taip nutinka, kad pinigų prireikia būnant ne Lietuvoje, tuomet galvoje ne tai, kuris kreditas internetu pigiausias, o kaip gauti pinigų esant ne savo šalyje. Bet štai, pasirodo, ir tuomet pinigus gauti galima, tik, aišku, ne iš banko. Kadangi kreditas internetu suteikiamas neišėjus iš namų, niekam nėra svarbu, ar jūs savo reikalus tvarkote sėdėdami Vilkaviškyje pas tetą, ar Bankoko viešbutyje, ar Australijos bažnyčioje. Internetas yra globalus ir jūs galite juo naudotis visur. Taigi, užsienyje būdami jūs darote lygiai tas pačias procedūras, kaip ir Lietuvoje, norėdami pasiimti greitą kreditą. Svarbu tie patys dalykai: visi kontaktiniai duomenys, visi asmeniniai dokumentai ir kiti panašūs dalykai, kurių iš tiesų galiausiai tikrai reikės. Su tokiais dalykais susidūrus jūs jau žinote, ko reikia, norint gauti kreditą. Tad ir užsienyje viską atliksite ta pačia tvarka. Na, o jeigu pirmą kartą kreditą imsite būtent būdami užsienyje, nuo to taip pat niekas labai nepasikeis.