Renkantis garažo vartus dažniausiai pasitaiko keletas daromų klaidų. Tai paprastai nutinka dėl žinių trūkumo, siekiant maksimaliai sutaupyti ar neatsižvelgus į šios srities profesionalų patarimus. Tačiau ir vienu, ir kitu atveju, rezultatas gaunasi panašus – vartai veikia labai garsiai, vartai netinkamai funkcionuoja, vartai yra pažeidžiami.

Garažo vartai gali būti pakeliami, atveriami arba nustumiami į šoną. Pakeliami vartai, priklausomai nuo poreikių, gali skirtis ne tik išvaizda, bet ir konstrukcija bei techninėmis savybėmis. Labai svarbu žinoti, kad tie patys pakeliami vartai namų garažui ir pramoniniam objektui yra labai skirtingi. Priklausomai nuo vartų naudojimo intensyvumo reikėtų atkreipti dėmesį į vartų sąramą bei darbo ciklus ir rinktis atitinkamų parametrų pakeliamus vartus.

Tuo tarpu atveriami garažo, kaip ir kiemo vartai, turi tam tikrų niuansų. Svarbiausias iš jų – tai pakankamas plotas jiems atidaryti. Garažo vartai gali būti atveriami tiek į vidų, tiek į išorę, tik reikia įvertinti, ar bus pakankamai vietos jiems atverti ir užverti. Šie vartai pasirenkami rečiau ir dažniausiai tais atvejais, kai pastato konstrukcija nėra pritaikyta pakeliamiems vartams įrengti.

Nesant galimybės įrengti pakeliamus vartus, dar viena iš alternatyvų – tai nustumiami vartai. Šie vartai yra montuojami analogiškai, kaip pakeliami, tiesiog konstrukcija įrengiama palei vieną ar kitą garažo sieną.

Garažo vartų gamyba Kaune atliekama naudojant kokybiškus uždaro kontūro segmentus ir aukštos kokybės vartų konstrukcines bei furnitūros detales. Gaminami pagal individualius išmatavimus, o priklausomai nuo poreikių yra galimybė vartuose įrengti duris ar pageidaujamos formos langą. Kiekvienu atveju svarbu atkreipti dėmesį į segmentų bei konstrukcijos darbinę temperatūrą ir atsparumą aplinkos poveikiui bei korozijai. Jeigu garažas yra pačiame name, ne mažiau svarbus ir vartų veikimo garsas.