Visi žmonės turi plaukelių ant viso kūno. Plaukai neauga tik ant pėdų ir delnų, o visos kitos vietos plaukelių tikrai turi. Vyrams tai menka problema, tačiau moterys jau kurį laiką nereikalingus plaukelius nuo tam tikrų kūno vietų šalina. Pasitaiko, kai moterys turi gana ryškius ir pastebimus plaukelius ant veido – dažniausiai tai vieta virš lūpos, tarp antakių ar ant smakro. Jei šios vietos nebūna sutvarkytos ir matosi ryškiai, tai sukelia diskomfortą bei asocijuojasi su vyriškumu, kas moterims labai nepatinka. Priemonių depiliacijai galite išsirinkti https://kosmetikosparduotuve.lt/. Depiliacijos būdų yra įvairių, tačiau veido oda jautri ir ne viskas veido plaukelių šalinimui tinka.

Plaukelius šalinti padėti gali depiliacinis vaškas arba cukrus. Tai gana geri būdai, nes plaukeliai neatauga kurį laiką, todėl galėsite bent trumpam pamiršti rūpinimąsi veido plaukais. Depiliacinis vaškas naudojamas labai nesunkiai, o įsigyti jo galima daug kur. Bėda tame, kad depiliacinis vaškas gali sukelti alergijų net jeigu kūno odai jis nesukelia jokios nepriimtinos reakcijos. Jei jūsų veido oda į vašką reaguoja nepalankiai, galima išbandyti cukraus pastą. Ją galima pasigaminti namuose, jei tam turite laiko, o jei ne, rasite šią priemonę ir parduotuvėse. Teigiama, kad cukrumi depiliuoti yra mažiau skausmingą, o poveikis toks pats kaip depiliuojant vašku. Geriausia yra tai, kad alergijų toks būdas nesukelia, o jeigu ir sukelia tai tik labai retais atvejais.

Jei plaukelių išrovimas minėtais dviem būdais jūsų netenkina, galima plaukelius skusti skustuvu. Žinoma, tai gana nepatogu, nes plaukeliai greitai atauga, o taip pat galima netyčia įsipjauti. Kita alternatyva skustukui yra depiliaciniai kremai, kurių užsitepus ant veido, jie po kelių minučių būna ištirpdyti ir nukrenta. Vėlgi šis būdas labai susijęs su alergijomis, kadangi jose esantys chemikalai ne visų odai yra priimtini.

Jei norite atsikratyti plaukelių visam laikui, galima pasirinkti lazerio procedūras. Žinoma, jos yra brangios, tačiau veiksmingos. Jas atlieka šios srities specialistės grožio klinikose ir iš pradžių procedūras reikia kartoti gana dažnai, o vėliau užtenka ir karto į pusę metų.