Dauguma moterų ir merginų rūpinasi ne tik savo veido, bet ir figūros grožiu. Kalbant apie tobulą figūrą svarbiausia yra idealus svoris, daili krūtinė, tiesios kojos ir gražus užpakaliukas. Būtent į šias kūno dalis daugiausia dėmesio kreipia ne tik pačios moterys, bet ir jų vyrai. Pakalbėkime apie dailų užpakaliuką. Kokia gi jo paslaptis ir kokia būdai efektyviausi siekiant tobulų sėdmenų linijų?

Sportas

Mėgstančioms sportuoti ir norinčioms dailaus užpakaliuko, reikia rinktis būtent šiai raumenų grupei skirtus pratimus. Vieni paprasčiausių pratimų – tai įtūpstai ir pritūpimai. Norint sustiprinti jų efektą, pratimus galima atlikti su svarmenimis. Sportuojančioms sporto salėje rekomenduojama rinktis treniruoklius, kurie stiprina sėdmenų raumenis. Na, o jei sporto programą sudaro asmeninis treneris, reikia neslėpti savo lūkesčių ir sportuoti pagal šiam tikslui sudarytą programą.

Operacijos

Kitaip nei sportas, sėdmenų operacijos leidžia tikslą pasiekti kur kas greičiau. Norint, kad rezultatas būtų būtent toks, kokio tikitės, svarbu pasitarti su plastikos chirurgu ir atsižvelgti į jo rekomendacijas. Dažniausiai atliekamos sėdmenų pakėlimo ir didinimo operacijos. Pastaruoju atveju, atsižvelgiant į situaciją, naudojami implantai arba pacientės riebalai. Šių operacijų pooperacinis laikotarpis trunka apie kelias savaites. Tad tai geras būdas turėti tobulą užpakaliuką pakankamai greitai ir be jokių pastangų.

Tinkama mityba ir judėjimas

Ne paslaptis, kad turinčioms antsvorio dailus užpakaliukas dar sunkiau pasiekiamas. Rūpinantis savo svoriu svarbiausia yra tinkama mityba ir judėjimas. Moterims, kurios nenori ar negali sportuoti galima tiesiog daugiau vaikščioti, dažniau pasivaikščioti pėsčiomis ar pasivažinėti dviračiu.

Šie patarimai ir tvirta valia padės kiekvienai, siekiančiai gražaus ir dailaus užpakaliuko. Beje, net ir pasiekus tikslą svarbu neapsileisti ir savo figūrą prižiūrėti nuolat. Kaip nesirūpinant savimi sugrįžta numesti kilogramai, taip ir dailus užpakaliukas gali likti praeityje, jei nedėsime jokių pastangų, kad išlaikyti tobulas jo formas.