Dramos žanras – tai kūrinys, kuris atspindi rimto, bet nebūtinai tragiško siužeto linija. Toks kūrinys dažniausiai vaizduoja gyvenamojo meto tikrovę, tad dažnai toks turinys pritraukia didelį kiekį žiūrovų. Šiame straipsnyje aptarsime geriausius dramos žanro serialus, kurie ilgam pritrauks Jūsų dėmesį.

Džinė ir Džordžija

Žiūrėti Džinė ir Džordžija internetu yra geriausias būdas pasinerti į dramos kupina turinį. Šis serialas yra apie pagrindinę heroję Džordžiją, kuri turėjo nelengva praeitį.

Bet noras pradėti viską iš naujo nugalėjo, tad Džordžija nusprendžia kartu su savo dukra Džine bei sūnumi Ostinu persikelti į turtingą priemiesčio bendruomenę Masačiusetse tam, kad galėtų pradėti naują gyvenimą.

Džordžijos dukra gimė kai jai buvo 15 metų. Jų santykiai tarpusavyje nors ir būna sudėtingi, bet vis tiek kupini motinos ir dukros meilės. Apie stiprų ryšį taip pat byloja dvigubas D pavadinimas. Taip pat atrodo, kad Džordžijai pavyko atsikratyti praeities, bet artimiausiu metu ji duoda apie save žinoti.

Hanibalas

Hanibalas tai kvapą gniaužiantis bei stiprus serialas, kuris pasižymi siaubo elementais. Jis taip pat yra vadinamas psichologiniu trileriu. Įdomus faktas, kad iš pradžių pasirodė šio siužeto knygos, vėliau filmai ir galiausiai buvo sukurtas šis serialas.

Hanibalas yra vienas įspūdingiausių bei tuo pačiu metu neigiamų personažų. Šis serialas atskleidžia šio veikėjo blogio prigimties ištakas. Berniukas, gimęs ir augęs Lietuvoje, ištvėręs Rytų fronto košmarą, atsidūręs vienas apsnigtam krašte.

Beveik nekalbantis, su grandine ant kaklo – taip prasideda Hanibalo istorija. Ir nors atrodo, jog berniukas yra visiškai vienas, iš tiesų jį lydi siaubingi vaikystės demonai.

Bręstantis blogis

Ši kriminalinė – detektyvinė drama turi šiurpo bei mistikos elementų. Tai istorija apie chemijos mokytoją, kuris po siaubingos diagnozės nusprendžia gaminti ir pardavinėti metamfetaminą.

Prie šio klastingo plano prisideda jo buvęs mokinys, kuris padeda mokytojui įgyvendinti šį nelegalų verslą. Iš pradžių, gali pasirodyti, kad šis serialas yra ne toks įdomus kaip tikėjotės, bet luktelėkite ir pamatysite, kad visas įdomumas prasideda vėliau.

Tvin Pyksas

Tvin Pyksas serialas yra sukurtas D. Lyncho ir M. Frosto dar 1990 metais. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai nieko neišsiskirianti istorija apie klasikinį Amerikos miestelį, kuriame įvyksta jaunos merginos žmogžudystė.

Tai simbolinis ir paslėptos prasmės turinys, kuris turi paslaptingumo, ji reikia gebėti atskleisti. Iš tikrųjų tai nėra detektyvas, o gerai užslėptas dramos turinys. Ne veltui net ir Lietuvoje yra Tvin Pykso gerbėjų klubas, kuris diskutuoja ir stengiasi išsiaiškinti visas šios serialo paslaptis.

Pabaigai
Straipsnyje aptarėme geriausias dramos serialus, kuriuos yra būtina peržiūrėti dramos mėgėjams. Kiekvienas serialas yra unikalus ir atskleidžia vis kitą istoriją. Taigi rekomenduojame peržiūrėti kiekvieną iš jų, Jūs tikrai nenusivilsite.

Serialą Džinė ir Džordžija galite peržiūrėti platformoje – FILMAI.LIFE