greita paskolaFinansinis sektorius yra didžiulis. Jame veikia daugybė komercinių bankų, kredito unijų, kredito bendrovių, tarpusavio skolinimosi platformų ir pavienių fizinių asmenų, skolinančių su vekseliu. Trumpiau tariant, šiandien žmonės turi labai plačias galimybes pasinaudoti skirtingų kreditorių teikiamomis paslaugomis. Be to, nereikėtų pamiršti, kad nuo seno labai populiariais visame pasaulyje yra ir skandinavų bankai, todėl jei jums yra aktualios finansinės paslaugos, tikrai ne visuomet yra būtina žvalgytis vien tik į tai, ką turime savo šalyje. Greitos paskolos buvo viena iš Skandinavų bankų inovacijų. Visuomet galima į visą tai žvelgti kur kas plačiau. Kita vertus, kai renkamės finansinių paslaugų teikėją, turėtume atsižvelgti į daugybę skirtingų detalių.

 

Pavyzdžiui, skandinavų bankai visuomet garsėjo diskretiškumu. Tai reiškia, kad žmonės pasitiki skandinavų bankais ir nejaučia jokios baimės juose laikydami savo pinigus. Daugeliui žmonių jie asocijuojasi su dideliu tvarumu ir saugumu. Todėl jei jūs ieškote banko, kuriame galėtumėte saugoti savo pinigus, galite pasidairyti į skandinavų bankus. Bet tai ne tik seifas pinigams ar investicijų vieta. Skandinaviškuose bankuose yra išduodami kreditai, kurie yra pigiausi iš visų Lietuvoje išduodamų kreditų.

 

Tuo tarpu, jei jums reikia įprastinės paskolos, suprantama, kad tikriausiai jos ieškosite dairydamiesi po Lietuvoje veikiančių kreditorių taikomus pasiūlymus. Kaip jau buvo minėta, kreditorių yra daugybė. Jie teikia labai skirtingo dydžio paskolas, kurios pasižymi nevienodomis sąlygomis, todėl jei jūs norite pasirinkti palankiausią greitos paskolos variantą, visų pirma palyginkite įvairius paskolų pasiūlymus, jų sąlygas, grąžinimo tvarką, palūkanų dydžius, vartotojų atsiliepimus ir kt. Kuo daugiau informacijos įvertinsite ir palyginsite, tuo jums bus lengviau pasirinkti tuos kreditorius, kurie siūlo jūsų lūkesčius atitinkančias paskolas.

 

Skandinavų bankai išsiskiria savo paslaugų gausa. Kiekviena paslauga gali turėti net kelis skirtingus pasirinkimus, kad patenkintų kliento poreikį. Vartojimo paskola gali būti skirtingų laikotarpių, skirtingų sumų, su skirtingais akcentais ir t.t. Senjorams gali būti pasiūlyta vieno tipo paskola su vienais akcentais, o jaunam piliečiui jau visai kitokia paskola su kitokiais akcentais. Abiem atvejais tai bus greita paskola vienaip ar kitaip. Bet skandinavų bankai negali pasiūlyti paskolų įsiskolinusiems. Tai išskirtinis pasiūlymas, kurį galima rasti tik greitųjų kreditų bendrovėse ir kredito unijose. Kredito unijose ši paslauga pigesnė, bet ją gauti yra sudėtingiau. Galimai gali prireikti net būti tos kredito unijos nariu, nes kitu atveju jūsų kandidatūra refinansavimui gauti nebus svarstoma. O bendrovėse viskas paprasčiausiau ir čia refinansuoti savo skolas gali kiekvienas norintis ir atitinkantis elementarius reikalavimus.