Šiais laikais pradėti verslą Lietuvoje gali kiekvienas to užsinorėjęs, tačiau tai nereiškia, kad pati veiklos plėtra bus labai lengva. Ekspertai pataria atsižvelgti į dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurias daro ką tik į rinką žengiantys verslininkai. Viena tų klaidų – netinkamas verslo įteisinimas, kuomet išleidžiamos nemažos sumos. Aiškiau kalbant, dažnas verslininkas, nori, kad jo verslas atrodytų solidžiai, todėl išleidžia nemažai pinigų įmonių įregistravimo metu. Tai yra žalinga tiek pačiam verslininkui, tiek ir pačiam verslui, nes juk tas lėšas galima panaudoti apyvartai didinti. Paprastai kalbant, šiuo metu patariama atsižvelgti į tam tikrų paslaugų teikėjų pasiūlymus. Mat, įmonę registruoti nėra taip naudinga, kaip ją tiesiog įsigyti.

Naujų UAB pardavimas yra itin paplitusi paslauga, kuri teikiama Lietuvos gyventojams ir juridiniams asmenims. Pati procedūra yra labai paprasta – perkama jau užregistruota įmonė. Dėl šios priežasties, asmuo nebeturi gaišti laiko tvarkant įvairius dokumentus, kurie būtų pateikiami registracijos atveju. Viena laiko taupymas atneša nemažai naudos ir padeda išvengti nereikalingo galvos skausmo.

Kalbant apie taupymą, įsigyti įmonę yra naudingiau. Užtenka pasižiūrėti kokios vyrauja kainos. Norint įsigyti UAB, užteks vos kelių šimtų eurų. Jeigu ją registruosite patys – be keturženklės sumos ir kitų biurokratinių niuansų nepasieisite. Tad, akivaizdu, kad pradedantiems verslininkams reikėtų pasidomėti kaip vyksta įmonių įsigijimo procedūra. Tai ženkliai padidina šansu verslą pradėti su gerokai didesne apyvartine suma.

Norint įsigyti UAB ar kažkokio kito tipo juridinį asmenį, reikia susirasti patikimus paslaugų teikėjus. Turėkite galvoje, kad dauguma jų ne tik parduoda įvairias įmones, bet siūlo ir įvairias teisines paslaugas, kurios jums gali būti labai aktualios. Pavyzdžiui, tokie paslaugų teikėjai gali pasiūlyti netgi buhalterinės apskaitos paslaugos, o jos bus būtinos, jeigu veiklą vykdysite įmonės vardu. Tad, norint sutaupyti, tikrai reikėtų pasižiūrėti kokius privalumus siūlo šie paslaugų tiekėjai.

Svarbu atminti, kad perkant įmonę, teks kažkiek laiko sugaišti tvarkant tam tikra procedūras. Internetu įsigyti įmonę yra paprasčiau ir greičiau. Taip pat nepamirškite, kad perkama įmonė negali turėti jokių skolų, nes kitaip problemos kris ant jūsų pečių.