Taip, elektroepiliacija yra patikrinta laiko, beveik 100 metų šio metodo naudojimo istorija įrodė jo nekenksmingumą ir saugumą žmonėms.

Elektrolizės seansų trukmė priklauso nuo plaukų linijos storio ir plauko struktūros. Vidutiniškai visiškai pašalinti nepageidaujamus plaukelius pirmos elektrolizės procedūros metu prireiks tiek laiko: ant rankos 1,5-2 val., ant blauzdos 2 val., ant šlaunų 2,5-3 val., bikinio srityje 1- 2 valandos.

Kartojus šią procedūrą, seanso trukmė visą laiką mažės, nes su kiekvienu seansu plaukų apimtis mažėja 20-30%.

Kaip dažnai reikia atlikti elektrolizę, kad sustabdytų plaukų augimą?

Norint pasiekti kokybišką procedūros rezultatą, būtina ją atlikti reguliariai (kartą per 1,5-2 mėnesius), kol plaukai visiškai išnyks.

Ar tarp elektrolizės seansų galima pašalinti plaukus vašku ar skustuvu?

Primygtinai nerekomenduojame to daryti toje kūno ar veido vietoje, kur buvo atlikta elektrolizė, nes plauko folikulas sulinkęs ir skatinamas plaukų augimas.

Ar galiu pašalinti veido plaukus elektrolizės būdu? Taip, bet procedūra neturėtų trukti ilgiau nei 30 minučių.

Kokie plaukų šalinimo būdai yra visiškai saugūs ir leidžia pašalinti plaukus tikrai visam laikui?

Šiandien tokį rezultatą duoda tik elektroepiliacija (elektrolizė). Tai laiko patikrintas metodas (skirtingai nuo plaukų šalinimo lazeriu ir ELOS), o nesant kontraindikacijų – visiškai saugus žmogui.

Po teisingų elektrolizės seansų plaukai visiškai nustoja augti (priešingai nei foto, bioepiliacija).

Kaip tinkamai pasiruošti elektroepiliacijos procedūrai?

Elektrolizės procedūrai reikalingas 5 mm ar daugiau plaukų ilgis. Patartina kurį laiką (~ 2 val.) epiliuotą vietą nulupti ir, jei reikia, anestezuoti.

Ar po epiliacijos galiu degintis saulėje ar soliariume?

Nedeginkite (nei saulėje, nei soliariume) 2 savaites po epiliavimo procedūrų, netepkite savaiminio įdegio priemonių apdorotos vietos, kad nesusidarytų pigmentacija.

Ar jums reikia kokios nors odos priežiūros po elektroepiliacijos?

Taip, tai privaloma, nes po procedūros ant odos lieka smulkūs taškeliai ir mikroįdegimai, kurie išnyksta per savaitę. Iš karto po elektrolizės per 24 valandas neleiskite drėgmei patekti į apdorotą vietą ir netepkite kvepalų, dezodoranto ar makiažo.

Odą gydykite purškikliu Panthenol (paraudimui malšinti), medetkų tinktūra (dezinfekcijai) ir Rescuer arba Greitosios pagalbos tepalu (greitam gijimui). Taip pat 1 savaitę nesinaudokite sauna ir baseinu.

Ar elektroepiliacijos procedūros rezultatas priklauso nuo meistro?

Žinoma, nes profesionalas, kuris specializuojasi tik šioje procedūroje, pirma, sutaupys jūsų pinigus – dėl nuolatinės praktikos jis greičiau šalina plaukelius, atitinkamai trumpesnis ir seanso laikas.

Antra, tikras meistras niekada neišrauna plaukų, o tiesiog ištraukia iš folikulo jau mirusius (labai dažna mėgėjų klaida, lemianti visišką rezultato nebuvimą). Ir, trečia, specialistas elektrologas neleis nudeginti po procedūros.

Kuo skiriasi shugaring ir bioepiliacija vašku?

Yra daug skirtumų, tačiau visi jie yra teigiami. Pirma, kita technologija – plaukeliai šalinami cukraus pasta pagal plaukelių augimą, todėl procedūra yra mažiau skausminga, o įaugančių plaukelių daug mažiau.

Antra, cukraus pasta nedegina odos kaip vaškas ir turi mažiau kontraindikacijų.

Trečia, procedūra yra higieniškesnė – cukrus nuplaunamas nuo odos vandeniu, turi baktericidinių ir hipoalerginių savybių. Ir poveikis trunka šiek tiek ilgiau.

Kuris epiliavimo būdas labiau tinka plaukams šalinti bikinio srityje?

Norint pašalinti plaukus visam laikui, patariame pradėti elektrolizės procedūras, nes tai daugelį metų patikrintas metodas ir duoda 100% rezultatų.

Norint pasiekti laikiną kosmetinį bikinio zonos efektą, labiau tinka epiliacija cukrumi ar karamele, nes Tai yra rankiniai plaukų šalinimo būdai, kurie leidžia pašalinti nepageidaujamus plaukelius iš mažiausių ir jautriausių odos vietų su mažiausiai traumomis.

Niekaip negaliu pakęsti skausmo, bet labai noriu pradėti daryti elektrolizę. ka patarsit?

Žmonėms, kurių skausmo slenkstis žemas, rekomenduojame 2 valandas prieš procedūrą odą patepti Lidocaine-Spray 2% arba Emla, o apdorotą odos vietą apvynioti plėvele, kad priemonė geriau įsiskverbtų. Sunkesnėms vietoms (pavyzdžiui, bikini) meistras gali anestezuoti apdorotą vietą prieš pat procedūrą Ultracaine injekcijomis.

Vaškuodavo rankas. Po kelių seansų plaukai tapo storesni ir labiau matomi. Ką daryti? 

Bet koks laikinas plaukų šalinimas, ar tai būtų vaškas, skutimas ar plaukų šalinimas epiliatoriumi, stimuliuoja plauko folikulą, o laikui bėgant, taip pat esant polinkiui, plaukeliai ant odos gali padidėti. Išbandykite cukravimą arba elektrolizę.

Epiliacija cukraus pasta dėl joje esančios citrinos rūgšties sulėtina plaukų augimą. O kai kuriems laimingiems žmonėms nesant hormoninių sutrikimų, plaukai visai nustoja augti. Taip pat rekomenduojame plaukų šalinimą derinti su kosmetika, kad sulėtintume plaukų augimą.

Bet jei norite atsikratyti plaukų visam laikui, geriau atlikti elektrolizės kursą. Plaukai ant rankų išnyks pakankamai greitai.

Jau seniai atlieku epiliaciją karštu vašku bikinio srityje. Noriu pabandyti – depiliacija iš cukraus. Tačiau procedūra naudojant cukrų yra brangesnė. Kokie yra skirtumai?

Epiliacija cukrumi – procedūra, žinoma dar iki mūsų eros (senovės egiptiečių ir graikų).

Jis turi didelių skirtumų nuo populiaresnio vaško: pirma, cukrus įkaista iki kūno temperatūros (šiek tiek aukštesnės), jiems neįmanoma sudeginti; antra, po cukraus nelieka įaugusių plaukų, nes plaukeliai pašalinami augant; trečia, cukraus pasta yra hipoalerginė ir nesukelia dirginimo.

Taip pat galite pasiekti tikslesnį epiliavimą su cukrumi, pašalindami net pavienius plaukelius.

Šaltinis: elektroepiliacija.lt