Serialas Palaužti sparnai – tai drama, kuri yra kupina meilės bei žmogiškumo. Tai visame pasaulyje pripažintas turkiškas kūrinys, išsiskiriantis įdomia siužeto linija bei puikių aktorių vaidinimu. Šiame straipsnyje aptarsime Palaužti sparnai serialo siužeto liniją bei faktus, kurie pritraukė tokios didelės auditorijos dėmesį.

Siužetas

Serialo „Palaužti sparnai“ pagrindinė herojė –  yra Nefisė. Tai jauna, graži, bei doros širdies moteris, kuriai likimas nenusišypsojo. Jos vyras bei vaikų tėvas mirė, tad jai pačiai tenka pasirūpinti vaikų gerbuviu. Tai daryti yra tikrai sunku, kadangi šeimoje yra net keturi vaikai, bet vyresnioji dukra Zeinepa, padeda motinai kuo tik gali.

Vieną dieną, motina neturėjo su kuo palikti savo jaunesnios dukros – Zeinepos, tad teko ją pasiimti kartu į darbą restorane. Tai labai nepatiko restorano savininkui, tad tą pačią dieną jis atleidžia Nefisę net nesumokėjęs jai už paskutinį mėnesį.

Pagrindinė herojė labai supyksta ir nutaria atkeršyti savo viršininkui. Moteris iš restorano slaptai pasiima maisto produktus ir pabėga. Pakeliui ji sutinka vyrą, kuris buvo smarkiai sužeistas ir jam reikėjo pagalbos. Atsižvelgiant į tai, kad Nefisė yra labai kilnios širdies, ji padeda vyrui išsikviesti pagalbą.

Vėliau pasirodo, kad tai labai turtingas bei visų gerbiamas vyras Muzaferas, kuris pakeis visą pagrindinės herojės gyvenimą. Atkreipęs dėmesį į Nefisės dorumą, grožį bei pasaulėžiūrą, vyras greitai įsimyli ją, bet yra viena kliūtis. Jis iki šiol nieko nežino apie jos šeimą bei gyvenimo sunkumus.

Kas gi bus toliau ir kaip rutuliosis santykiai tarp Muzafero bei Nefisės? Svarbu, kad situaciją pablogino vyriausios dukros draugystė su jaunu verslininku Onuru. Jis yra labai įsimylėjęs merginą, tad neaišku ką gali padaryti dėl jos.

Visi įvykiai rutuliojasi labai dramatiškai ir nežinia kokia gi bus serialo kulminacija. Šis serialas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie yra romantikos mėgėjai ir trokšta pasiekti to, kad visuomet laimėtų gėris.

Įdomus faktai

Šis serialas turi du sezonus, kuriose yra iš viso 46 serijos. Svarbus faktas, kad per visą šį laikotarpį, režisieriams pavyko išlaikyti žiūrovo dėmesį bei intrigą iki pat pabaigos.

Turkijoje serialas buvo rodomas nuo 2017 iki 2018 metų ir per visą laiką išlaikė aukščiausius reitingus ne tik savo, bet ir kitose šalyse. Auditoriją užbūrė išgyvenimai, kuriuos teko patirti pagrindiniams herojams.

Žvelgiant iš kitos pusės, reikėtų pabrėžti, kad ne visi žiūrovai liko patenkinti serialo pabaiga. Daugumai neužteko dviejų sezonų, jiems norėjosi pratęsimo, kuris pilnai atskleistų visų herojų likimą. Deja, bet režisieriai neplanuoja išleisti trečio sezono, bet galbūt taip yra dar geriau, kadangi televizija nepaaukojo kokybiškumo dėl galimybės gauti daugiau reitingų ir pelno.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme serialo „Palaužti sparnai“ siužeto liniją bei įdomius faktus. Taigi, jeigu Jūs estate toks žmogus, kuriam patinka istorijos apie meilę, pasiaukojimą bei dorovę, tai bus puikus pasirinkimas Jūsų kino vakarui.