Veiksmingos antivirusinės programos trūkumas įmonėje gali sukelti rimtų pasekmių, nuo svarbių duomenų praradimo iki kompiuterio valymo ir visų failų ištrynimo. Taigi neverta rizikuoti, taupant apsaugą. Bet ką pasirinkti, kad užtikrintumėte savo saugumą?

Skirtingai nei bet kuris kitas šiandien rinkoje esantis pažeidžiamumo valdymo sprendimas, „F-Secure Radar“ turi žiniatinklio tikrinimo technologiją, kuri apima ir gilųjį internetą. Tai atlikdami galite atlikti įvairiausias užduotis, pradedant grėsmės vertinimu ir baigiant verslo žvalgyba. Kitaip tariant, „Radar“ leidžia jums lengvai naršyti po visus taikinius, kad greitai nustatytumėte riziką ir potencialiai pažeidžiamus ryšius bei išplėstumėte galimą atakos paviršių už savo tinklo ribų.

Dėl sėkmingos intelektinės nuosavybės ir prekių ženklų įmonės dažnai tampa apgaulingos ar kenkėjiškos veiklos taikiniu. Tokia veikla apima prekės ženklo pažeidimą, kai trečiosios šalys nurodo kaip jūsų įmonę, sukčiavimo svetaines, skirtas apgauti ar užkrėsti lankytojus, ir spausdinimo klaidą – kai kas nors užregistruoja duomenis naudodamas jūsų prekės ženklo žodžius, kad nukreiptų srautą naudodamas jūsų panašias nuorodas.

F-Secure Radar“ saugos centras yra jūsų informacijos suvestinė, skirta visiems pranešimams, pažeidžiamumo valdymui ir incidentų šalinimui. Aukštas automatizavimo lygis padės jums supaprastinti darbo eigą, automatizuoti nuskaitymus ir pateikti išsamias ataskaitas, pritaikytas visiems vartotojams distributor.lt

„F-Secure“ daugiausia dėmesio skiria tokioms sritims kaip:

  • grėsmių analizės automatizavimas ir jų nustatymas remiantis dirbtiniu intelektu;
  • klientų saugumo lygį didinančių algoritmų kūrimas;
  • pažangių produktų kūrimo laboratorijų išplėtimas;
  • galimybė stebėti klientų infrastruktūrą, apsaugant juos nuo pažangiausių atakų;
  • „RED TEAM“ paslaugos

Įrodyta ir patikima saugumo technologija „F-Secure“ Suomijoje įsikūrusi jau daugiau nei 25 metus gina dešimtis milijonų žmonių visame pasaulyje nuo skaitmeninių grėsmių.

Kai kurie žmonės nori visapusiško saugumo paketo su dešimtimis konfigūruojamų modulių, kiti tiesiog ieško įrankio, kuris juos apsaugotų, nenukryptų ir pageidautina, nekainuotų per daug.