Kai ieškote pasukamos baro ar pusbario kėdes, jūsų didžiausias iššūkis greičiausiai bus pasirinkti tik vieną iš šimtų galimų pasirinkimų. Baro kėdė suteiks jūsų erdvei individualumo.

Skirkite keletą minučių apsvarstydami šiuos veiksnius, kad išsirinktumėte pasukamas baro kėdes, kurios puikiai tinka jūsų gyvenimo būdui. Žemiau sužinosite, kaip pasirinkti tinkamą pasukamąją baro kėdę.

Nustatykite norimą aukštį

Nustatykite, kokio aukščio baro kėdę norite papildyti savo erdve. Baro kėdžių aukštis skiriasi nuo 24 colių iki 30 colių. Idealus baro kėdės aukštis, užtikrinantis optimalų komfortą, yra maždaug 10 colių žemesnis nei baro stalas ar prekystalis, su kuriuo norite ją naudoti.

Daugelis besisukančių baro kėdžių turi reguliuojamo aukščio funkciją, jų aukštis svyruoja nuo skaitiklio lygio (24 colių) iki baro lygio (30 colių).

Pagalvokite apie stilių ir patogumą

Pasirinkite baro kėdę, kurios dizainas atitinka jūsų stilių ir patogumą. Jūsų pasirinkimai apima baro kėdes su žema ir aukšta nugara, modelius be atlošo, kėdes su rankomis ir be jų, baro kėdes su 360 laipsnių pasukamu ir su pusiau pasukamu arba atmintimi pasukamu kėdutę.

Eikite su stiliumi

Pirmas dalykas, kurį žmonės atkreipia dėmesį į baro kėdę, yra jos stilius. Pasirinkite tokį, kuris pagerins jūsų erdvės išvaizdą ir patiks jūsų dekoravimo skoniui.

Tai apima spalvas, apmušalus, rėmo medžiagą ir bendrą išvaizdą. Rinkitės spalvas, kurios papildo jūsų dekorą arba jį paryškina – nuo ​​akį traukiančių iki pastelinių atspalvių. Jei turite švarų, rafinuotą kambario interjerą, prašmatnios, modernios minimalistinio dizaino baro kėdės su šlifuoto metalo rėmu gali būti jūsų pirmasis pasirinkimas.

Jei puošiate bakalauro trinkelę, gali būti tinkamos baro kėdės, skleidžiančios aludės jausmą, pavyzdžiui, su tamsiai rudu rėmu ir odinėmis sėdynėmis. Retro įkvėptai erdvei rinkitės stilingas, ryškiaspalves baro kėdes su akį traukiančiomis vinilinėmis arba odinėmis sėdynėmis.

Apsvarstykite universalumą

Pagalvokite, kokios universalios norite, kad jūsų baro kėdė būtų ir kokiam tikslui norite, kad ji tarnautų. Jei naudosite ją ir kaip prekystalį, ir kaip baro kėdę, arba kaip papildomą sėdimą vietą svetainėje ar žiniasklaidos zonoje, kai turėsite kompaniją, pasirinkite visus šiuos poreikius atitinkančią baro kėdę.

Pavyzdžiui, besisukanti taburetė be nugarėlės gali jaustis nepatogi ilgą laiką, pvz., žaidimo su kamuoliu metu.

Raskite tinkamą

Nustatykite, kiek vietos užims baro kėdė, kiek vietos turite ir kiek kėdžių galėsite patogiai sutalpinti. Jei perkate porą, įsitikinkite, kad tarp jų yra pakankamai vietos, kai pastatysite juos prie baro.

Idealiu atveju tarp baro kėdžių turėtų būti bent 6 coliai tarpo. Jei turite siauresnę vietą, rinkitės kompaktiškas kėdes be atramų rankoms. Jei turite didesnį plotą, rinkitės atitinkamą mastelį atitinkančias baro kėdes.

Patarimas

Jei jums patinka dviejų ar daugiau skirtingų baro kėdžių tipai, išbandykite kombinuotą išdėstymą, kad sukurtumėte išskirtinę atmosferą.

Šaltinis: minimalist-store.com/lt/